Profil użytkownika

https://youtu.be/DPyOhP1GTRQ


komentarze: 15, w dziale opowiadań: 13, opowiadania: 2

Ostatnie sto komentarzy

A jednak nie wrzucę, bo nie mam pomysłów na inne zakończenie. Mogę Ci wysłać na PW niedokończone. Zrób z nim co chcesz, możesz nawet dokończyć za mnie i opublikować. Chyba że ktoś inny by chciał. Szkoda marnować tak wartościowy kawał literatury światowej klasy.

https://youtu.be/DPyOhP1GTRQ

Zostało mi jeszcze kilka “śmiesznych”, ale są kiepskie. 

Mam też dwa “poważne” opowiadania o apokalipsie. Bez gówna i bizarro. Kiedy je czytam, to dociera do mnie, jakim jestem degeneratem. Zdrowy umysł nie wymyśliłby takich rzeczy. A napisałem je będąc w Twoim wieku, Dobry Pomarańczowy. 

https://youtu.be/DPyOhP1GTRQ

Mam 19 lat i żyję w izolacji od ludzi, ale to z wyboru. Rodzinę mam (w sensie rodziców i brata, a nie żonę i dzieci), lecz nie czuję się z nimi związany. Mam też dwóch przyjaciół, jeden jest współczesnym rycerzem tak jak ja i obaj nad czymś pracujemy. Drugi jest regularnie zamykany w psychiatryku wbrew własnej woli i w sumie nie wiem czy jeszcze żyje.

https://youtu.be/DPyOhP1GTRQ

Dzięki, miło się czyta takie komentarze. Kto by pomyślał – dawniej znienawidzony troll, a teraz doceniony autor. Przypomina mi to historię Klocucha.

Blacktom – owszem, masz zadatki na psychologa, a jeśli mi nie wierzysz, to przeczytaj moją wypowiedź w temacie “Mądre i nie, dyskusje na temat przyszłości świata.” w HP.

https://youtu.be/DPyOhP1GTRQ

Nowa Fantastyka