Profil użytkownika


komentarze: 52, w dziale opowiadań: 49, opowiadania: 8

Ostatnie sto komentarzy

Chodziło mi, że bajki w takim stylu (tylko nie pisz, że nie mogłem przeczytać bo to twój styl) ☺

Teraz się zmieniać nie opłaca :).

Tylko taką uwagę dałem bo się uczyłem o tym okresie przez pięć miesięcy. Nie jest to jakiś straszny błąd ryngrafy nosiło się z 40 lat wcześniej więce je jest to jakoś bardzo odległe. A zważając na styl tego opowiadania (humor i absurd) to można przymknąć oko na to.

"ubrałem bohaterów w mundury armii Księstwa Warszawskiego" sorki, że się czepiam ale lubię historie i coś mi nie pasuje ;) żołnierzy księstwa Warszawskiego nie nosili ryngrafów("Seba sięgnął za ryngraf na piersi"), no jak już to konfederaci barscy, husaria i niektórzy żołnierze wyklęci. Taka luźna uwaga ode mnie.

Witam szanownych fantastów ;) Jestem nowy, i już zacząłem pisać opowiadania, żeby ucieszyć wasze oczy(albo jeśli będzie tragicznie to najwyżej was to o ślepi) . Mam nadzieje na udany debiut. Pozdrawiam.

Nie zaciekawiło mnie to, pogóbiłem się kilka razy nie wiedziałem np. kto chce zmienić nazwisko. Ale plusem jest to że w tekście widać, że znasz wiedze ogólną i przy okazji też historie. Było tam pare literówek nie będę już ich przytaczał bo zrobiom to pewnie inni lepiej.

Tekst mi się podobał. Brak błędów logicznych, no może oprócz  “delikatnego uderzenia”. Główną zaletom są zabawne dialogi, opowiadanie ogólnie ma leki i radosny charakter. Nie przeszkadza mi, że “Łowcy” są tępi, w końcu żaden normalny człowiek nie poszedł by z takim nożykiem na wampira. Może nie ma jakiejś ekscytującej akcji ale nie oto chodziło w tym tekście raczej. Ogólnie teks fajny ocenił bym je na 4+ no może 5– za to przestawienie wampirów.laugh

Nowa Fantastyka