Profil użytkownika


komentarze: 12, w dziale opowiadań: 9, opowiadania: 4

Ostatnie sto komentarzy

Hej Kasjopejatales!

Twoje opowiadanie od razu mnie pochłonęło. Przyznam, że Dziki Zachód bardzo pomógł (jestem fanem westernów). Historia ciekawa i dziwna. Najbardziej podobał mi się koniec tej opowieści. Można było wyczuć, że jest coś więcej, jakaś większa siła i tajemnica. 

Gratuluję i pozdrawiam!

Naz dziękuję za komentarz jurorski. Zgadzam się z Twoimi uwagami i jedyne co mi pozostaje to dalej pisać i ćwiczyć. Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam!

Krzysztof85, bardzo dziękuję za komentarz i odwiedziny. Cieszę się, że spędziłeś tu miłe chwile. Pozdrawiam!

Hej Geeogrraafie!

Pomysł bardzo mi się podoba, a końcówka to już totalnie. Żałowałem, że tak szybko się skończyło (przynajmniej mnie wciągnęło na tyle, że sprawnie pochłonąłem twoje opowiadanie). Chciałbym bardziej zgłębić tajemnicę tego miasteczka. 

Pozdrawiam!

Bardzo dziękuję krar85! Chciałem właśnie, by było w starym stylu – klasycznie. W czymś takim właśnie najlepiej się odnajduję i widze, że się udało. Dzięki wielkie za polecajkę! Pozdrawiam.

Dziękuję za komentarz Olciatka! Racja, że pisałem ciut zachowawczo, ale nie chciałem przesadzić.

Geeogrraafie, bardzo dziękuję za miłe słowa i polecajkę. Twoje uwagi są bardzo trafne i cenne i oczywiście zgadzam się z nimi. To moje pierwsze opublikowane opowiadanie i bałem się, że skrewię smiley

Pozdrawiam!

Nowa Fantastyka