Profil użytkownika


komentarze: 1, w dziale opowiadań: 1, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Muszę przyznać, że z początku byłam lekko przestraszona dwoma pierwszymi komentarzami, ale im dalej w krytykę, tym lepiej się czułam. Przede wszystkim chciałabym wszystkim podziękować za poświęcenie czasu i wielką pomoc, bo już to 6 komentarzy nauczyło mnie bardzo dużo (chociażby znaczenia słowa “zanim”, którego jak się okazuje do tej pory dobrze nie znałam!). Wezmę wszystkie rady do serca :)

Jeśli chodzi o bohatera, nie jest on nieudolnym podrywaczem, co raczej… Życiową gapcią. Wszelkie kontakty z ludźmi kończą się niezręcznie, unika konfliktów, zakłada same czarne scenariusze i potyka się na prostej drodze. Rozumiem, że po samym prologu tego kompletnie nie widać i po ponownym przeczytaniu go sama zauważyłam, że zdaje się być jedynie wyjątkowo kiepskim podrywaczem. Mam nadzieję, że jeśli jeszcze wrzucę bardziej odpowiedni fragment z tego opowiadania, będzie okazja lepiej go poznać.

Co do samego fragmentu, muszę przyznać, że faktycznie nie jest zbyt fortunny. Zrozumiałam, że nie do końca dobrze zinterpretowałam o co chodzi w dodawaniu fragmentów, a nie widziałam za bardzo innej opcji, aby wstawić prolog/początek do mojego opowiadania, w którym to właśnie końcówka ma intrygować. Teraz już wiem, jak to działa :P I zdecydowanie następnym razem będę wrzucać na betę, nie na poczekalnie.

 

~

Nowa Fantastyka