Profil użytkownika


komentarze: 4, w dziale opowiadań: 4, opowiadania: 3

Ostatnie sto komentarzy

Dziękuję za uwagi, krytykę i wytykanie błędów. Bardzo mi to pomoże, jako, że nikt jeszcze nie wziął na swoje barki tego odpowiedzialnego zajęcia. :) Wieczorem poprawię literówki i zapoznam się z hydeparkiem. :) 

#edit: 

poprawiłem literówki i troszkę zmieniłem sekwencję.  Do wglądu. :) 

Leopold II jest dla mnie osobą hmm. w ten sposób kontrowersyjną, nie do końca uważam go za “zły charakter” a Pol Pot? Spotykam się z nim po raz pierwszy w życiu. Po za tym, w całej historii chodzi o fakt, że ludzie robią dokładnie wszystko, czego zabronił im Bóg w Starym Testamencie. I tylko z tym aspektem chciałem się zgodzić. Bogato zdobione świątynie, próżność i pycha u osób, które miały z założenia do Boga prowadzić. A Szatan? Szatan znajduje na Ziemi odpowiedź, jakie kary wymierzyć ludziom. I nie są to wymyślne tortury a zwykłe odosobnienie i próba pokazania, że komuś lepiej się powodzi. Większość osób w dzisiejszym świecie żyje tylko tym, żeby dopiec innym, bądź inni tej osobie zazdrościli. 

@bemik Dziękuję za komentarz. 

Historyjka pisana podczas przerw w życiorysie, na szybko, w dodatku na telefonie, przez co literówki na pewno się znalazły, korektę robiłem po 16 godzinach pracy, dlatego taka nieudolna. Dużo pracy przede mną, to dobrze! Pracy się nie boję, dlatego proszę o pomoc. Co masz na myśli pisząc : “Zapis dialogów zły”? Liczebniki nie powinny być pisane słownie? Dialogi dziecinne? Historyjka jest “taka sobie”, bo dopiero się rozkręca. :) 

Po za tym, jestem, jak pisałem, amatorem. Coś się we mnie burzy, gotuje, chce wyrwać na zewnątrz. Dlatego próbuję pisać. 

Nowa Fantastyka