Profil użytkownika


komentarze: 4, w dziale opowiadań: 4, opowiadania: 1

Ostatnie sto komentarzy

Nie postanowiłem niczego usypiać. Aktualnie pracuję nad stylem i interpunkcją (pisząc mniejsze opowiadanie [nie udostępniłem go jeszcze]). Ciągle rozbudowuję świat. To wymaga czasu. Nie śpieszę się. Każdy pomysł, który rodzi się w mej głowie, musi trochę “dojrzeć”. To co tu udostępniłem, ten krótki fragment, to taki test mojego stylu pisania. Jako że piszę od niedawna, chciałem wiedzieć jakie błędy popełniam.

“Fabularnie miernie” – to prolog. Nie zamierzałem w nim umieszczać fabuły – to tylko wstęp. Historia (jak cały świat zresztą) jest bardzo rozbudowana.

Tak

Dzięki. Planowałem, by stworzyć świat. Miał być idealny [w moim odczuciu] i żywy – nie tak, jak w wielu książkach gdzie świat “żyje” tylko tam gdzie jest główny bohater [nie wiem czy napisałem to zrozumiale].Niestety mój plan nie uwzględniał tego, że będę miał takie problemy, ze spisaniem mego opowiadania [wątek ze strażnikami powstał jedynie na potrzebę prologu, w którym chciałem jakoś przedstawić antagonistów, skutkiem czego nie był on tak dopracowany i przemyślany jak reszta świata]. Ów świat tworzę od około dwóch lat. Udało mi się wymyślić wiele, lecz do końca mi jeszcze trochę brakuje. Warsztat poćwiczę opowiadaniem które będzie mniejsze, lecz z pewnością osadzę je w tym świecie. A jeśli chodzi o Chromanum – myślę, że może trochę poczekać zanim je spisze. 

Do zobaczenia-następnego-tekstu-który-stworzę-i-tu-opublikuję.

Tak

Ok. Poprawiłem je nieco. To moje pierwsze opowiadanie, więc myślę, że w kolejnych uda mi się uniknąć takich błędów. Dziękuję za pomoc.

Tak

Nowa Fantastyka