Profil użytkownika

Nie przestawaj marzyć.


komentarze: 4, w dziale opowiadań: 4, opowiadania: 4

Ostatnie sto komentarzy

Jestem bardzo zaskoczona komentarzami zamieszczonymi pod tekstem. Opowiadanie jest naprawdę świetne. Zawsze uważałam, że wyszukane słownictwo jest atutem przy pisaniu na większą skale, dlatego zupełnie nie rozumiem komentarzy poprzednich czytelników. Stabilność lądu, zimno oczu– to jest naprawdę piękne.  Finkla, czy nie za bardzo wnikasz w zamysł autora? Jeśli mieli być meżczyzna i dziewczynka, to znaczy, że jest dobrze. 

Według mnie jest to jedno z lepszych opowiadań, jakie czytałam na tej stronie, a zostało skrytykowane za swoją dopracowaną formę. Zniechęciłam się przez to do dodawania własnych opowiadań na stronę. Bardzo niesprawiedliwe są niektóre oceny.

O jej ! Nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu na moje opowiadanie :) Bardzo mi miło, że pojawiło się tyle komentarzy :) Może i nie są one zbyt łaskawe, ale w końcu krytyka jest najlepszym powodem, który karze się doskonalić. Dziękuję Wam wszystkim za cenne i wnikliwe rady, nawet nie wiecie, jak sa one pomocne. Też mam nadzieję, że moje przyszłe opowiadania będą lepsze.

Nowa Fantastyka