Profil użytkownika


komentarze: 6, w dziale opowiadań: 5, opowiadania: 4

Ostatnie sto komentarzy

Dzięki za komentarze. To trochę stary tekst bo sprzed ponad roku jak zaczynałem pisanie, miałem wrażenie, że jest niezły. Dzięki za sprowadzenie mnie na ziemię. Napisałem w międzyczasie jeszcze kilka i mam wrażenie, że robię postępy. Chciałbym się zorientować czy nie jest ono mylne. Znalazł by sie jakiś chętny beta tester?

Opowiadanie wciągające, nie mogłem się oderwać Ładnie prowadzisz narrację. W 9 rozdziale z zdaniu o mieczu zgubiłaś słowo. Walka księcia z ogrem jest nierealistyczna, moim skromnym zdaniem. Skoro książę od młodości był zapalonym myśliwym jak mógł nie trafić za pierwszym razem w wielkiego ogra, poza tym brakuje tam dramaturgii młodego, niedoświadczonego człowieka w starciu z potężniejszym przeciwnikiem. Według mnie ogr skoro jest tak wielki to powinien być szybszy od człowieka, a książę powinien odnieść jakieś rany choćby powierzchowne inaczej nie można nazwać tego wielkim triumfem. Poza tym podobało mi się.

Lekkie, łatwe i przyjemne w odbiorze. Jednak jako samodzielne opowiadanie nie broni się, za to ma potencjał by to ładnie rozwinąć.

Interesujące opowiadanie, wciągająca fabuła, ciężko się oderwać jak zacznie się czytać. 

“Zdjął idiotyczną czapkę i wyglądałby dużo poważniej, ale nie przyczesał włosów i jego siwa czupryna przypomina niechlujną koronę.” – te zdanie trzeba poprawić.

Wolę narrację trzecioosobową, ale dajesz radę.

 

Nowa Fantastyka