Profil użytkownika


komentarze: 5, w dziale opowiadań: 5, opowiadania: 2

Ostatnie sto komentarzy

Pełen luz wink Dawno nie byłem tak wygłaskany jak tu ^^ Jestem przyzwyczajony raczej do o wiele cieższej krytyki.. A tu taki zong. Ale pozytywny smiley I tak, tylko konstruktywna krytyka kształtuje (oczywiście jak z niej ktoś coś weźmie dla siebie).

Ulredo

Właśnie chodziło o ukazanie chaosu :DD Przecież w momencie kiedy odzyskujemy świadomość w śnie panuje właśnie chaos, nic innego tylko chaos. Po co mam opisywać sen.. To każdy potrafi. Chciałem się skupić właśnie na sednie sprawy, czyli chaosie w śnie. Kolejna kwestia, to jest drubble. Więc musiałem wszystko tak streścić żeby ukazać chaos i to jak jest podczas tego własnie doświadczenia (nic innego mnie nie interesowało tylko sedno sprawy). To jest mój debiutancki debiutowy debiut :P To jedyny twór który napisałem (jak na razie) i bardzo jestem wdzięczny za tak yy ogromne zainteresowanie moimi wypocinami. Już wiem chociażby jak lepiej pisać dla innych ludzi ;DD

 

Pozdrawiam ^^ Piona ! smiley

Ulredo

Rozumiem.. czyli bardziej dosłownie i prosto pisać ?

Ulredo

Regulatorzy chodziło mi o ten stan w śnie kiedy to człowiek odzyskuje świadomość.. Odzyskuje ją na tyle szybko i niespodziewanie, że się wybudza. Te doświadczenie jednak jest bardzo intensywne i ciekawe.. jednak pozostaje w naszej pamięci przez dobrych kilka godzin (jeśli tego nie zapiszemy – jak to sen).

Ten utwór nazwałem kwerenda dlatego, że tylko taka nieoczywista nazwa mi przychodziła w sumie do głowy (chodzi tutaj o pozyskiwanie zasobów informacji we własnej głowie.. żeby zrozumieć co się dzieje i gdzie jesteśmy.. a jak do tego już dojdziemy to niechybnie się budzimy ^^).

 

Ulredo

Nowa Fantastyka