Profil użytkownika


komentarze: 4, w dziale opowiadań: 4, opowiadania: 3

Ostatnie sto komentarzy

Okej, okej. Zwracam honor. Przeczytałam drugi raz xD Jeszcze jedna uwaga. "Stróżka" raczej nie mogła mu skapywać, jako że jest to kobieta stróżującą. Popraw na "strużka" i kończę się czepiać. ​Czekam na kolejną część ;)

KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Ciekawy świat, błyskotliwe dialogi (nieco przesadziłeś z ich długością), ale zraził mnie jeden bolesny, logiczny błąd. Jaki czarnoksiężnik śpieszący się na spotkanie zatrzymuje się na pogawędkę z potencjalnym zabójcą?

KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Bardzo dobrze poprowadzona opowieść. Jedyne do czego się doczepię (bo mogę) to opis głównej bohaterki, którego tutaj nie ma. Pojawia się w kolejnych częściach? Przyjemnie pokazałeś świat i poglądy małego dziecka postawionego w trudnej, obcej dla niego sytuacji. Nie mogę doczekać się kontynuacji ????

KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Drodzy Komentatorzy!

Wymieniona wyżej Autorka nie gniewa się za Waszą drobną utarczkę słowną. Właściwie, to poprawiła jej ona humor.

W każdym razie.

Dziękuję za Wasze mądre rady, mimo, że częściowo się z Wami nie zgadzam. Ale o tym później.

Regulatorzy, dziękuję Ci bardzo za wyszczególnienie mojego młodego wieku i braku doświadczenia, aczkolwiek chce obiecać poprawę. Za miesiąc będę już bardziej doświadczona i starsza.

Do rzeczy.

Jestem świadoma licznych błędów i alogicznych zdań (sama się za to tępię) i postaram się znaleźć czas na to, żeby je wyeliminować w tym tekście, a także zadbać, aby nie pojawiały się tak często.

Nazgulu. Dobrze wydedukowałeś, że Prolog był PRZEPISYWANY na szybko. Nie przepadam za czytaniem moich prac, więc rzadko to robię (zwykle mam wrażenie, że są beznadziejne).

Jeżeli chodzi o długość tekstu i treść w nim zawartą – według mnie jest odpowiednia. Jednakże, wezmę Wasze słowa do serca i całość poprawię. Pojawi się tu w okolicach soboty (14.03.15) lub wcześniej.

Pozdrawiam,

Smutny Dysgrafik, bez programu korekcji tekst ale za to z tysiącem przeczytanych książek. ;)

KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Nowa Fantastyka