Profil użytkownika


komentarze: 11, w dziale opowiadań: 11, opowiadania: 5

Ostatnie sto komentarzy

Dziękuję za następne słowa krytyki. Nawet nie wiecie jak bardzo są dla mnie ważne. Dużo tego, patrząc na wszystko, co opublikowałem na stronie. Jednak wasze uwagi nie idą na marne. Pracuję nad moim stylem i doskonalę go dzięki wam. Co do wyboru kategorii, to faktycznie źle trafiłem. Generalnie jest to początek o wiele dłuższej historii o Karolu i Agnieszce. Dalszy ciąg, będący nadal w mojej głowie pod takowy gatunek jak najbardziej się zalicza o czym nie mogliście wiedzieć, za co bardzo przepraszam.

Czytam i piszę. Uczę się i piszę. Biorę Wasze uwagi prosto na twarz i piszę… ale tego, mimo dobrych chęci nie rozumiem, choć chciałbym zrozumieć.  

Fajne, kończące się żle. Takie lubię, ale fakt jest faktem, że nawet ja, Totalny Popełniacz Oczywistych Błędów, znalazłem ich wiele. Przeczytaj tekst jeszcze raz, tak na spokojnie, a sam je znajdziesz. :)

Tekst poprawiłem. Jak teraz patrzę na moje błędy to w zasadzie była to "oczywista oczywistość". Jeszcze raz dzięki.

Pojechałaś po mnie. Dziękuję za subtelną naganę… mam nadzieję, że tak można powiedzieć, bo ze strachu ąż trzęsą mi się ręce i zwoje nerwowe. Oczywiście poprawię tekst w miarę moich skromnych możliwości.

Właśnie tego potrzebuję. Plaskacza w policzek a nawet dwa za pośpiech w pisaniu. Dzięki za słowa krytyki

Nowa Fantastyka