Profil użytkownika


komentarze: 11, w dziale opowiadań: 11, opowiadania: 3

Ostatnie sto komentarzy

Nie mam się co denerwować, dobijać, zrażać, wpadać w depresję, zaszywać w łóżku itd. Ja mam sama w sobie wystarczająco samokrytyki. I jestem na nią trochę odporna.

Nazgul, mała literówka, głodna byłam ;)

Idaho_lowa, w sumie to uczennica, więc trochę o książkach też powinno być ;P

Nie wiem, zmierzchu nie czytałam…

Miesiąc temu miałam szansę wydać. W Novae Res. Ale to trochę skomplikowana sprawa, chyba mnie to przerosło, a widzę, że tekst ma błędy, bo publikuję go na trzech forach.

Nie odpuszczaj, to dopiero początek. Może spodoba Ci się rozdział czwarty XD

Nie, typowo opętana akurat zostanie córka Angel, ale to nie będzie w tej części, kolejna ma dopiero zarys pomysłu. To, że Angel jest aniołem ciemności, raczej każdy się domyśla, nie liczy się! ;D E tam, przeczytasz, to się dowiesz, jak to będzie :)

 

 

 

A zaraz wstawiam trzeci rozdział, już całkiem blisko do czwartego ;P

A możesz rozwinąć swoje przypuszczenie, jak potoczą się losy od czwartego rozdziału? Opisz to, może zgadniesz :P Coś z szatanem, rozwiń swoją myśl.

Nazgul, a wspominałam, że moją młodzież chciałam ukazać jako mało dojrzałą, z głupimi pomysłami? Oni mają tacy być.

Brajt, dzięki ;)

Ej, a słuchałeś ostatnio rozmowy prawie dorosłych ludzi? :D To są w sumie lata licealne, a w liceum młodzież nie jest jeszcze za mądra i gadają głupoty. Przynajmniej moja klasa, gdybyś ich posłuchał, to byś wiedział, o co mi chodzi ^^ Młodzież jest głupia, ma głupie pomysły, tekst ma to pokazać.

W lesie, gdzie znajdziesz kogoś, kto by Ci zrobił tatuaż?

Piszę wiele opowiadań, teraz kontynuuję pierwsze, jakie zaczęłam. AC jest moim drugim pomysłem. Pierwsze by Ci w ogóle nie przypadło do gustu… to romansidło :D

 

Tak, jest to tekst typowo młodzieżowy, ma dużo stron i fantastykę znajdziesz w czwartym rozdziale.

Ta popitka już od jakiegoś czasu za mną chodziła i word też mi ją podkreślał ;P Dzięki za poprawkę ^^

Dzięki za opinię.

‘coś w stylu Kossakowskiej’? Nie, ja nie szukam pomysłów w innych tekstach, nie stylizuję się na innych, nie chcę, żeby ktoś czytał i widział podobieństwo w tekstach innych autorów, bo o to w moim pisaniu nie chodzi.

‘dokładny opis domu – pokazaniem, że toż to elita społeczna?’– dokładnie. Ale ja wolę wszystko opisać, niż jakby miało być w tekście tylko ‘poszła tam‘, ‘zrobiła to‘ itd. Ma być szczegółowo, czarne na białym. Zawsze miałam w szkole problem z trójdzielnością zdań i brakiem opisów ;)

Dziękuję za opinię. Wezmę ją pod uwagę.

Nowa Fantastyka