- Opowiadanie: AlterEgo - Ballada o tym, jak zginął Kościpogruchotamierz Pierwszy Krwawy najdzikszy wódz Lechitów

Ballada o tym, jak zginął Kościpogruchotamierz Pierwszy Krwawy najdzikszy wódz Lechitów

Dyżurni:

regulatorzy, homar, syf.

Oceny

Ballada o tym, jak zginął Kościpogruchotamierz Pierwszy Krwawy najdzikszy wódz Lechitów

Najdzielniejszy z dzielnych wódz Lechitów, Kościpogruchotamierz Krwawy Pierwszy, od tygodni oblegał staro żytny Rzym. Cały dzień i całą noc ostrzeliwał z własnej armaty owo miasto założone na sześciu pagórkach, otoczone murami obronnymi i fosą, w której pływały krwiożercze krokodyle i hipopotamy, które pożarły już niejednego jego woja, rządzone przez zniewieściałego cara Cali Kulę, który od towarzystwa swoich kobiet wolał towarzystwo swoich mężczyzn. Tego ranka jak co dzień wysłuchał raportu swoich jenerałów ze swego tronu, chędożąc swoją własną pierwszą żonę Bezgrywstępnosławę. Gdy już ją wychędożył, wstał, przeciągnął się, strząsnął, ją z kolan, klepnął używaną dziewoję w jej gładki i jędrny czerwony pośladek na znak, że wezwać drugą jego żonę, Dobrzerobiościsławę. Owa jego piękna i dorodna w biuście niewiasta okryła jego skórą zdartą i wprawioną z futra, którego onże samotrzeć onegdaj ubił swoimi własnymi gołymi rękami na polowaniu w nieprzepartych borach sławnego na cały płaski świat słowiańskiego imperium.

– Dawaj mi tu ją Dobrzerobiościsławę, natenczas, na Peruna! – ryknął, aż zatrzęsły się belki lechickiego pałacu, które onże samopiąt onegdaj wybudował swoimi własnymi gołymi rękami z drewna, którego się sam samowtór narąbał w okolicznych puszczach.

– Pomnij, że kurier czeka, natenczas, z przesyłką, o najokrutniejszy z okrutnych. – Jenerał Wyłupięcioczysław, brodaty i wąsaty chociaż całkiem łysy wój, pojechał ręką po swojej brodzie, która spływała aż do jego pasa, przysłaniając sterczącą rękojeść jego własnego miecza.

– Na Dadźboga! Niechaj czka, natenczas! Wżdy, natenczas, najpierw strawa! – ryknął władca, wypijając jednocześnie garniec piwa.

Więc wtedy do jego swojej komnaty pląsając jak świtezianka weszła jego własna druga żona, niosąc w jednej swojej misie pieczyste, a w drugiej swojej ręce dzban piwa, wykonując przy tym starosłowiański taniec płodności, ale nie poroniła ani kropli.

Kościpogruchotamierz łypnął krwawym, chciwym i nienasyconym okiem to na strawę, to na jasnowłosą niewiastę o szerokich barach i takimże przyrodzeniu, układając w myślach kolejność działań. Była ona zupełnie całkiem naga, zasłaniała ją tylko zasłona z jasnych jak len bujnych włosów opadająca aż do kostek w kolanach, na tenże który widok rękojeść miecza Wyłupięcioczysława zaczęła sterczeć jeszcze bardziej. Patrzył zazdrośnie, jak jego książę chędoży jego drugą swoją własną żonę i z zazdrości zacisnął rękę na swoim własnym mieczu. Nie puścił uścisku, aż nie wychędożył drugiej własnej żony i klepiąc ją w jej jędrny i pełny pośladek, zaryczał, wypijając jednym haustem garniec wina:

– Dawać mi tu Zawszewgotowościsławę, natenczas!

Zanim swoim tanecznym krokiem wbiegła do jego komnaty jego trzecia własna żona, przynosząc jeszcze większy garniec piwa, Wyłupięcioczysław napomniał:

– Kurier czeka, o najkrwawszy z krwawych. Dar, natenczas, przynosi od władcy staro żytnego Egiptu.

– Dar przynosi? A to czemu nie rzeczesz od ręki, natenczas! Dawać, dawać!

Wyłupięcioczysław uniósł swoją dłoń do góry wskazawszy na wejście do komnaty księcia i do jego komnaty wszedł prawdziwy arab z dywanem, który skłonił się dwornie, dygnął, wyrzekł coś po arabsku, a potem położył dywan zawinięty w rulon na skórze tygrysa szablozębowego, którego sam onże samotrzeć ubił onegdaj własną gołą pięścią, która leżała na klepisku.

– Co to, natenczas, ma być? Dywan? – zaryczał Kościpogruchotamierz pijąc jednym haustem dwa dzbany piwa. – A w środku co? Czarnulka z jędrnym cycem? Dawać, dawać!

Więc wtedy arab pociągnął za jeden koniec dywanu i rozwinął go w całości, zupełnie do końca i ukazał się drugi arab, całkiem zupełnie goły, ale bez przyrodzenia, tylko z krzywym mieczem, który rzucił się na Kościpogruchotamierza z okrzykiem „Amon-Re akbarrr!”

– Aaaa! Ginę! – zaryczał książę, ginąc ugodzony krzywym mieczem w brzuch, z którego wylały się dwa dzbany piwa i garniec krwi, zmieszanej z pieczystym, a potem wypłynęły sobie flaki. – Eunuch anihilator mnie zabija! Aaaaa! Zdradaaa!

Charczał i krwawił ze swojego rozciętego krzywym mieczem gardła, rycząc w niebo głosy, aż umarł zupełnie. Agonia się przedłużała, jego własna głowa odpadła od jego ciała, ukazując jego czerwone mięso w jego szyi, jego członki zesztywniały i zrobił się zimny.

Więc wtedy Wyłupięcioczysław który podwówczas zapłacił arabom za przesyłkę, zrzucił odzienie, siadł na tronie, okrył przyrodzenie skórą z dzika, którego onże oniegdaj samotrzeć ubił i wytrawił mu jego skórę na polowaniu, i zaryczał:

– Dawać mi tu, natenczas, Bezgrywstępnosławę!

I tak zginął Kościpogruchotamierz Pierwszy Krwawy, najdzikszy wódz Lechitów.

 

 

Koniec

Komentarze

Zachodzę natenczas w głowę i tak sobie przyszłam do wniosku, że chyba kawał historii zatajonej odkrywasz przed nami i zadziwia mnie jej bogactwo kontaktów już to seksualnych, już to z obcymi posłami arabskimi w dywanach i nie tylko, ale to chyba nie najlepiej temu wodzu wyszło na zdrowie, bo go życia pozbawili. Na szczęście blisko był taki jeden drugi, co na jeszcze ciepłym tronie usiadł i owdowiałe żony zagospodarował.

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Sie obśmiałem jak na jakiejś komedii czyczymś. Muj faworyd! Jak natenczas to najsamlepszy z tekstów co narazie pokalały tegorocznom Gryfomanie. Hura.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Albowiem historia zafałszowana jest przez wraże siły, Regulatorzy, które wyparły z pamięci ludzkiej tak bohaterskie wyczyny herosów wyklętych. A Bailoucie, cieszmy się, że tegoroczna Gryfomania niepokalaną nie została… Boć to żadna przyjemność dla niewiasty.

 

A co, kiedy niewiasta niepokalana z mężczyzną po kolana…?

Przepraszam, ale NMSP. ;)

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Códne te imiona, pienkne te sexy i wogule bardzo tragiczne to wszystko, coś własnymi gołymi rękami napisała. Piękne <3

"Fajne, a nawet jakby nie było fajne to i tak poszedłbym nominować, bo Drakaina powiedziała, że fajne". - MaSkrol

Regulatorzy, ależ ja się nie obrażam ;-). Są najwidoczniej różne stopnie niepokalaności.. AQQ, boć to i tragiczne, i dramatyczne być miało, w sam raz na sceny teatrów wszelakich…

Kamień z serca! ;)

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Jak to historia kołem się toczy :D.

Dream big.

– Aaaa! Ginę! – zaryczał książę, ginąc

^Mój ulubieniec!

 

Swoją drogą smutne w chu bardzo ;_; I ogólnie mi teraz smutno, nawet imiona żon mnie humoru nie poprawić zdołały – no dobra, może trochę – i żal mi Kościpogruchotamierza strasznie. RIP in peace normalnie.

 

Ależ, Żongler, książę na pewno trafił do jakiegoś odpowiedniego dla niego raju, z mnóstem pań o pięknie brzmiących imionach ;-)

Oby anielską Zróbzemnącochceszsławę nigdy nie bolała głowa!

Tylko czy ona anielska, tego pewna nie jestem…

„Amon-Re akbarrr!”

Eunuch anihilator mnie zabija! Aaaa!

 

Ten eunuch annihilator to mój faworyt, z niego assasyn przedni, mam nadzieję, że wyprodukują grę, co będzie można pograć, "Assasyns Greed: eunuch annihilator" i mam nadzeję swoją, że będę mógł odegrać rolę zawiniętego w dywan assasyna! I tak będę długie godziny wytrwale zawinięty oczekwiać swoich ofiar. Aż mnie ktoś rozwinie a ja wtedy trach pach łups chups, ciach mach krzywym mieczem, krzyw krzyw prrrry!

"Taki idealny wyluzowywacz do obiadu." NWM

Póki ktoś nie rozwinie tego dywanu w koszarach, Mytrixie ;P

Samojeden piszę ten komentarz pogrązony w smutnej zadumie na zdumiewajacym losem najwiekszego z Lechitów ( btw: prawidłowa nazwa to Lachita – bo prasłowiańścy przodkowie dużo laskami słynemi swoimi obracali) i wzruszenie mnie bierze żes w końcu opisała ten dzieje ukrywane przed nami przez wrogie siły przez tsysiacalecia celelm spisku swiatowego majace nas rzucic na kolana przed wiadomo kim. Tak było. podazaj droga prawdy i ujawaniaj to co bylo kiedyś, bo tak było zanim rzucili nas na kolna zdradom i wpirajom na inna histaorie. My som króle!

Jakiś błyskotliwy tekst z internetów.

Nie chcem ciem poprawiać, Zalth, ale to się pisze tak: My som króle!

sory

Jakiś błyskotliwy tekst z internetów.

No, i od razu lepiej!

Dobre, ale gdzie tu fantastyka? Toż to chyba prawdziwa historia, prawda?

Tymczasowy lakoński król

Podobno guwny bohater miał fantastycznyh rozmiaruff natenczasa

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

OneTwo, to najprawdziwsza prawda, na podstawie zaginionych kronik spisana! Bailout, wszyscy Słowianie mieli wielkie natenczasy, to wraże siły złymi urokami spowodowały ich uwstecznienie…

Jeszcze takiego jednego Wojskiego natenczas był na taśmie przypięty. Tylko nie wiem jak i czym, bo chyba nie na rzepy. A może ten Wojski przy jakiej taśmie tylko pracował produkcyjnej…

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Reg. laugh

Jakiś błyskotliwy tekst z internetów.

Zasadniczo tak, moi Państwo. Ale ten jego natenczas był długi cętkowany i kręty, co stawia pod znakiem zapytania pochodzienie owego Wojskiego – czy aby czasem nie był to wraży element, obcy naturze i kulturze Lechitów?!

Pan Wojski nie natenczasa miał długiego i pokrętnie cętkowanego, a tylko roga przecież, o ile mi wiadomo ze szkoły jeszcze, to on nie mógł być wraży ani obcy i podstępny kulturze Lechitów!

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

A jednak nie do końca inaczej mówiąc!

W dziele miszcza stoi również, że chwycił swój róg bawoli, a słowo to implikuje, że ów róg był jego! Toż to kreatura piekielna musiała być, dąca w swój własny róg, bo “bawoli” zapewne miało oznaczać “podobny do bawołu” i czerpiąca z tego wyuzdaną satysfakcję seksualną (patrz opis miszcza).

Eee, mnie by się rzekło bardziej, że jak Pan Wojski umiał zadymać we własnego roga, to nie był wcale kreatorem piekielnym a tylko był dobrze raczej wygimnastykowany, czyli gibki i sprężysty. A że mu odnośnie tego było miło, to co? Miało nie być?

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Ale tak w lesie? Przy myśliwych? :-)

Ano w lesie, bo tam poszła nauka, to w lesie najlepiej się uczyć od lepszych i sprężystych, nawet jak to są myśliwi, natenczas.

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Znaczy w lesie, przy myśliwych, którzy strzelać do kreatur gotowi, zdradzać swe piekielne pochodzenie… No, szacun za odwagę! ;-)

Lechici tak już mieli od zarania początku, że jak już grzeszyli to odwagą, a chociażby i w lesie, natenczas!

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Ale ciekawa historia z niezapomnianymi imionami i odważną erotyką dla dorosłych. Bardzo trudno stworzyć tak udanych psychologicznie bochaterów. Bravooo!

Ale ta histra mi głęboko weszła. Normalnie łza mi po potyliczku poleciała. A Zelth dobrze złorzecze że żeśmy som króle i trza takie prawdziwe story se powtarzać przy domowych ogniach jak najszęściej. O hwale i sławie naszych przodowników z przed mileni (mileninów?). Bardzo nieźle pisarz tych hirołsów wykońcypował. Bo ja żem już to widział jak byłem mały, że był Trzech, Lech i Ruś. I z Lecha potem Polscy Adam i Ewa wyszli i stworzył się nasz Narud.

Po przeczytaniu spalić monitor.

Hmm, Regulatorzy, pojęcie grzechu nadeszło wraz z obcą Lechitom religią, więc z hipotezą, że grzeszyli odwagą od zarania początku pozwolę sobie samotrzeć się nie zgodzić. Zaczęli grzeszyć dopiero od chrztu ;-)

Rossa bochaterowie zaiste psyhologicznie wiarygodni są, jako że to odwieczne archetypiczne stereotypy samca i samicy rezprezentują oni…

Wzruszenie Twe, mr Marasie, tylko dowodzi prawdziwości historycznej ownych chirołsów – wszak zmyślone chistoryje łez prawdziwych wzruszenia nie wzruszą!

Pragneu zauwarzyć, że samotrzeć też zaczeli siem dopiero natenczas jak uczynili przemys paapierniczy.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Wcześniej mieli liście łopianu.

Po przeczytaniu spalić monitor.

Łopian rzuca igły na zime, wiec to nie było takie ladaco zapewnić ciogłość dostaf.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Albo też, jak dowodzą badania arheologiczne mego promotora, dra zrehebilitowanego na Hogwarcie, Astoniusza Buca, używali w tymże celu papirusów, zdobytych na pobitych ludach Rzymian Greków i Azteków.

Oraz tabliczek glinianych z Egiptu oraz kipu od Inków.

Po przeczytaniu spalić monitor.

Atakoż fal akóstycznych zdobycznych na ludah nieposiadajocych pisma. Tech nika higienny przewyższała swojom opoke, że szok.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Tak. I nawet indiańskich sygnałów dymnych używali nasi przodkowie w celach okadzania higienicznego.

Po przeczytaniu spalić monitor.

Tak jest! Szczera prafda. Zajnteresowanych tematem odsyłam do dyskredytacji doktorskiej dr.profan.herb.nienadzwycz. Egiliusza Przymuła-Potaśnego, pt. Zabiegi hignieniczne dawnych Lechitów i ich wpływ na wzrost świadomości narodowej, t II, str 969.

Zacnąś wielceś historyję żeś nam panna zapodałaś. Wstyd się przyznać, alem wcześniej o ów wielkim władcy nie słyszałam, a przecie Meszko i Choroby to mu do samopięt nie podorastali!

Skoda że to klawe życie i pożycie przetrwał ten wredny zdrajca-uciąć-mu-jajca.

I widzę że kobity do choremu sobie dopierał wg. jakiegoś klucza.

Babska logika rządzi!

Miau klucza do ih pasuw cnoty.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Nieee. One prze cież nić na sobie nie miały. Nawet pasa co ty.

Babska logika rządzi!

Nie nić, ino nici w życi, stryngami zwane.

"Fajne, a nawet jakby nie było fajne to i tak poszedłbym nominować, bo Drakaina powiedziała, że fajne". - MaSkrol

Niemoże być! Napewno zimo wkładały czopki!

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Zimo to one je chały do Egiptu. Tu ten cham–on ich zapraszał.

Babska logika rządzi!

Co tY jaraż? Natenczas we Gipsie to jeszcze dupozaury popylały i nikt tam niepo żądał gołej baby, chybaże dos pożycia!

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Lechity nie na babach jezdziły a dinozaurach. Widziałem.

 

Jakiś błyskotliwy tekst z internetów.

Nie znacie sie cioł ki! No i waśnie na dinusiach popylali za morze podziemne. I tam budo wali piramidy. A w tym dole co wybierali kamienie na budowe to tera Lin płynie. A jak wracali spowrotem to zapierali papierosy do tarcia jak ło pian zrzuciliście.

Babska logika rządzi!

Marz racje, znam sie z nim słabo, nie cały rok. Ja tam sie óczyłem na religii, rze diplozałry i Gipsjanie nie rzyły w ten sam natenczas. No ale jak cesz festionować bosko nauke, to umywam race. Jak cie ukamieniołomiom na śmierć za heterozje, to spłaczem nie pszychoć.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

No przecie ż e-Gipsjan to jeż cze wtedy niebyłą. Tylko ten cham, co go zastawili do pilno wania daczy. Dopiero potem mu bociany naznosiły dzieciów i stąd się wcięli Gipsowianie. Aże botki tam ciąg le latały, to ich się zrobiło za dużo, po czół się silni i wtedy wygonili Moj rzesza, co też był polakiem. Ale dinozaurów to nie było już wcześ niej. Tu marz racje.

I nie boj żeby, s płaszczem do ciebie nie przyjde.

Babska logika rządzi!

No jak cesz iść z łodzi be spłaszcza, to sie troche boje otfoje zdrowie, ale. I o Lyncha tesz nastempujo moje o bawy, jak szeżysz takie deformacje, rze, tu sie po jawia cycat, “polcy i polaki” mieli pszedstawiaciela na liżącego do narodu wybrakowanego, to ja nie posiadam Więcek pytań.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Czołem!

Przeczytałem, natenczas, i powiedzieć muszę, że zacne to Twoje sprawozdanie historyczne. Cieszę się, że są jeszcze ludzie, znający całą prawdę i fakty autentyczne!

Niewtajemniczonych czytelników uspokoję, gdyż okrutny Wyłupięcioczysław zginął okrutnie i całkowicie ftrakcie najazdu Atlantydów dwa stulecia później. Sprawiedliwość, mówią, kołem się toczy!

Jai guru de va!

Finklo, na początek, z czystej nałukowej dociekliwości pragnę zdementować, jakoby Lechińscy włatcy posiadali choremy. Toż to pojęcie obce kulturowo i wrogie całej słowianiszczyśnie! Lechici posiadali tzw. rodziny rosszerzone, jak to się w fuchowym jęzku nałukowym określa.

Poza tym, Drodzy Państwo, muszę zdemontować tfierdzenie, jakoby Moj rzesz nie był Polakiem. Nie miał prawa nie być, skoro Adam i Ewa byli polkami! A fszycy od nich pochodzą. Jak to nie wieży, niech sprafdzi w kalenarzu, że ich imieniny przepadają 24 grudnia, czyli w Wigilię! A to typowo polskie śfięto! Tradycyje i odwieczne!

A oburącz: Moj rzesz, jako dawniejszy w historii niż taki na ten przykład Święty Mikołaj, miał w sobie wienksze stoczenie genów polskości, bo Mikołaj był potem i geny były już rozcieńczone przez wraże wtręty.

Rokitnik,

no, po coś się wygadał? To miała być sensacja na skalę światowom, to odkrycie losów Wyłupięcioczysława!

Wybacz, nie mogłem się powstrzymać. Ludzie muszom znać prawdę!

Jai guru de va!

Ups, sorki. Nie wyznaje się na tych nałkowych bełkotach. Myślałażem że jak kot ma dużo żon to musi być chartem. Tak mnie te opce w trendy zabajerowały…

Babska logika rządzi!

Ale stopieniowo, Rokitniku, stopieniowo. Tyle prafdy naraz wywoła szok!

Taki jest niecyny plan opcych, Finklo! Skredytować Lechitów, już przez nich pamięć na wieki poginęła!

Gady, po stukroć gorsze od dinozałrów cośmy je ujeszdżali!

Skretydować Lechitów – :-D

Babska logika rządzi!

Kretyd(owanie)acja Lechitów przebiega pełną parą! ;)

Jai guru de va!

Tak!

Odsyłam do pracy rehabilitacyjnej mego swojego promotora, pt: Praktyczne aspekty ujarzmiania dinozaurów a wpływ podejmowanego przy tym ryzyka na kształtowanie subiektywnej oceny własnej swojej zdolności kredytowej pierwszych Słowian”, tom III, str 566, na gurze.

Niedawno wczoraj na Internecie czytałem, że właśnie guwnom przyczynom upatku Lechii był brak mocy kredytowej. Zaciągnęli coś u jakiś Franków (prezes Karol był tak wysoki, że go nazwali Wielkim) i siem skonczłyo.

Jai guru de va!

No i od tego czasu procent rośnie…

Upadek Polechii spodowało to, że naprzestano ujerzdżać jedynie suszne polakanty. Do tej pory sie przemys samodowy nie od rodził.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

No, nie dziwota, że naprzestano – toż te kolce w rzyc się musiały wbijać, oj wbijać…

Tonie dlatemu. Natenczas Sowianie mieli rzyci zestali.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

To nasi przed kowie jeździli na tych bestyjach na oklep? To musieli być praw dziwi twardziele…

Babska logika rządzi!

No, nie fszyscy. Ino ci, co mieli zdolnoźć kretydowom i stalowom rzyć ;-)

A baby, to nawet zsiadać z nich nie chciały :P

"Fajne, a nawet jakby nie było fajne to i tak poszedłbym nominować, bo Drakaina powiedziała, że fajne". - MaSkrol

Guwnie Wibratysława. ;-)

Babska logika rządzi!

Tak, odznaka statutu społecznego. Im więcej kolców, tym więcej zado wolonych żon. Tylko możnych było na to stać!

I Niedopchnęcja. ;)

"Fajne, a nawet jakby nie było fajne to i tak poszedłbym nominować, bo Drakaina powiedziała, że fajne". - MaSkrol

Demontuję! Żony Lechitów nie nosiły tegoż imia, bo Lechici dopychali!

Najbardziej hulajdusza była w okrasie kredy. Ftedy szyscy mieli kredy tą ową zdolność piersza klasa! Ale jusz następny o kres – paleogień to nie było takie mociumpanie.

 

A co do tyh nieswornyh pań cogadacie, to dyby nie regendarna Bolimniegłowa, to nie wiadomo czyby rut nasz przetrfał, przes te rospusnice!

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Na worum arhlogidżnym znalazłem starożytny lechicki piktogram, opisujący ten wątek lepiej nisz naż dzisiejszy jenzyk.

( ͡° ͜ʖ ͡° )

Jai guru de va!

No to pociel sie!

Babska logika rządzi!

O właźnie tam jest! Prosto ze skanu glin anej tablidżki!

Jai guru de va!

O ja czerwony kap turek!

Babska logika rządzi!

Co do regendarnej Bolimniegłowy, zdnia nałukowców som podzielne, boć i trfają badania, czy aby ona, nie była zakamulofaną opciom niemieckom, zesłanom by zdrowom słowiańskom chuć w narodzie studzić…

 

Nie wiem czy jo nie myliż z Biustyną Weltschmerz, ale nie wiem. Te Naukowskie to jusz na uniwersjadach tyle tyh badań interzdyscyplinowanych prowadzo, że nie wiem. No nieźle.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

A, przy łokazji, badawszy DNO z kości zadniej Biustyny, otkryto powino watctwo z Karlem von Ćmulow, trans wastytem, który miał zawlec do Lechii miłowanie typowo menskie.

A to nie w starorzyciowym Rzymie takie zwyczaje kfitły? A jak żeś my poszli go zdobywać, to deczko przesiąkło – Dupodajusy, Pedaliusze Młodsi i Starsi…

Babska logika rządzi!

I to ponoć Lechici zdobyli Rzym tylnym wejściem.

Po przeczytaniu spalić monitor.

No ba! A Olek Macedoński to był oficerem Kościpogruchotamierza.

Babska logika rządzi!

Ah, boć, Mili Państwo, czeba zróżnić ode siebie bes krytyczne przyjmowanie opcych fzorcóf kulturalnych (Dupodajus Niewstrzemięźliwus, znany w całym płaskim staro żytnim świcie cele bryta) od wrażych postępnych atemptów, mających za cel skredytowanie Lechii (von Ćmulow).

A zaś co do Olka, to po zgonie swego własnego wodza, którego onże miłował samotrzeć zupełnie platonowo, boć i Kościpogruchotamierz wolał baby, Olek z rozpaczy zaczął najechać wszystko wokół.

A w Atenah udajo Grekuf, że Olo Macedoński, że ten. A ja siepytam podobroci, jak on muk nie bydź Polkiem, jak un ma typowo polacką koń cufke nazwiska??

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

No. T fuj argu ment prze bija wszystkie.

Babska logika rządzi!

Dzienkuje. Nie spodziwiłem siepo Tobi takiego za szczytu. Też jezdeś ruwna i masz dużo wiedze pot sufitem. Ajeszcze kozy stając z oka zji ciałem gorąco zadenuncjować otagowanie tegosz opowiadania, bo ono jest wyjotkowo na czacie, przystempne i fochowe.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Natenczas, jakem odczytał, że to “seks i przemoc” ma być, to już żem wiedział, że dalej mi czytać mus. Atoli, sam seks takoż by dla mię starczył.

Gryfomania zgoła zabawna, a ten arab (nie mylić z Arabem) w dywanie to hilaryczny motyw, a przy tym pomyślunku wymagający i się podobał mi. I oczywista nie tylko arab, bo mi się i insze motywy podobywały, jako na ten przykład sekxy króla Lachachitów i żony jegoż. Jeno jak na Gryfomanię to aż kurozalnie kraśne napisane.

 

Edyp: jam tego wcześniej nie obczytał, jeno żem se kliknął, że “Obczytane”, jakem chciał pokolejkowywać.

 

Paper is dead without words; Ink idle without a poem; All the world dead without stories; /Nightwish/

El Lobo, bo staro żytnie araby tak właśnie atakowały, z dywana :-)

A jakbyś obczytał dwa raza, to by mie, ałtorce, jeszcze pszyjemniej było!

A no to Ci powiem, że suma sumarum to 1,5 razy przeczytałem, bo najpierw zacząłem, ale jak się okazało, że nie lza natenczas, to zakolejkowałem na lepsze czasy i potem od przodu jechałem raz jeszcze.

Paper is dead without words; Ink idle without a poem; All the world dead without stories; /Nightwish/

Takim razem, dzięki, El Lobo, za półtoraraza czytanie! :-)

Tego, co przeczytałem już nigdy nie onegdam :D

Czaszka mówi: klak, klak, klak!

I prawidłowo! Niech prawda histeryczna zatacza coraz szersze okręgi!

Test jest wy bitny, tylko strasznie skop likowane imiona z taką wielgaśną ilością tych waszych śmiesznych liter z ogonkami!! Kosmici nie lubą takich. Chyba do nie właściwego kraju przyleciałem.

Ale generalnie misie bardo :))) 

Precz z sygnaturkami.

A misie bardzo że cisie ;)

Nowa Fantastyka