Książka

| KOPIUJ

Wszystko zostaje w rodzinie

Rozlew krwi w rytmie Bad moon rising

Dora Wilk udowadnia, że męska skleroza jest początkiem wszelkich kłopotów.

I tak – wampiry zapominają, że słońce im szkodzi; wilki zapominają, kto jest ich Alfą;

Gajusz zapomina o dobrym wychowaniu; Miron zapomina o tym, co ważne; Baal zapomina, że nie może wpadać bez zaproszenia i robić jej śniadania; a nowy koleś zapomina, gdzie jest jego miejsce w szeregu.

Wiedźma Dora, z właściwym sobie wdziękiem, musi posprzątać cały ten bajzel, zanim ktoś przeprowadzi naprawdę morderczy test białej rękawiczki. A że od mopa woli glocka i miecz... nie obejdzie się bez przelania krwi, ale wszystko zostaje w rodzinie.

Dodał do bazy

Oceny

Komentarze

obserwuj

Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Zaczynam mieć wrażenie, że ta seria ciągnie się już nieco zbyt długo, ale niektóre żarciki naprawdę świetne.

Babska logika rządzi!

A powiedz, bo wpadł mi w ręce jeden tom ze środka, da się to czytać bez kontekstu wcześniejszych części?

Lecą smoki pod obłoki, wiatr im kręci smocze loki

Hmmm, myślę, że da się czytać, bo każda część opowiada o odrębnej porcji przygód, ale jeśli chce się zrozumieć, skąd bierze się stosunek emocjonalny bohaterki do poszczególnych postaci (kto ją próbował zabić, a kogo za co chroni), to po kolei. No i w dalszych tomach pełno spoilerów typu “poznaliśmy się z X, kiedy Y próbował mnie/ go zaciukać”... Z jednej strony wyjaśniają, o co biega, z drugiej psują lekturę poprzednich części.

Babska logika rządzi!

Nowa Fantastyka