Książka

| KOPIUJ

Dziewczyna Płaszczka i inne nienaturalne atrakcje

Kosmiczna przygoda w scenerii wieku pary! 

Pod koniec XIX wieku ludzkość została napadnięta przez najeźdźców z kosmosu. Gdy Marsjanie postanowili najechać Ziemię, nie spodziewali się jednak porażki. Tym bardziej nie podejrzewali, że ludzkość będzie potrafiła odwdzięczyć się im pięknym za nadobne. Brytyjscy naukowcy, posiłkując się porzuconymi przez najeźdźców rakietami, skopiowali ich technologię, konstruując własne statki kosmiczne, których flota wkrótce ruszyła na podbój czerwonej planety. Na tym się jednak nie skończyło… 

Teraz to my jesteśmy postrachem Wszechświata! Flagi potężnego Imperium Brytyjskiego już wkrótce powiewać będą na każdej planecie Układu Słonecznego. Dzisiaj Mars, jutro Wenus i Jupiter! 

W tych niezwykłych czasach ludzie zapragnęli nietypowej rozrywki. Profesor Coffin wyruszył więc na poszukiwanie najwspanialszej z nienaturalnych atrakcji – Dziewczyny Płaszczki. By odnaleźć legendarną Żywą Boginię, nie cofnie się przed niczym. Gotów jest nawet rozpętać kolejną Wojnę Światów. 

 

kiedy tylko podejmiemy wyzwanie i wejdziemy do świata Roberta Rankina, zostaniemy porwani przez przygodę – dziką, narowistą, nieokiełznaną, słowem: taką, jakiej oczekujemy chyba za każdym razem, gdy rozpoczynamy lekturę. 

Daniel Markiewicz, Esensja.pl 

 

Emocjonująca podróż przez niezwykłości alternatywnej historii i obcych światów. 

Scott Vernham, Blogcritics.org 

 

Steampunk jakiego jeszcze nie widzieliście. 

Sandra Scholes, SFSite 

Recenzje

Dodał do bazy

Oceny

Nowa Fantastyka