Książka

| KOPIUJ

Kod królów

Książki

Strona główna  »  Książki  »  Książki dla dzieci starszych i młodzieży  »  beletrystyka  »  Kod Królów

beletrystyka

Poprzednia | Następna

Pierdomenico Baccalario

Kod Królów

Data wydania: 2011

EAN: 9788326501555

Format: 145x205

Oprawa: miękka

Liczba stron: 336

Wiek czytelnika: 13+

Podaj adres e-mail

a zostaniesz powiadomiony gdy

produkt będzie dostępny w sprzedaży.

Okładka

Share on wykop Share on facebook Share on delicious Share on digg More Sharing Services

W piwnicy w Turynie, w miejscu zwanym Trybunał Miracles, jest ukryta Księga Języka Królów. Jest to najstarszy na świecie uniwersalny język, którego fragmenty są znane dzięki kilku królom i wielkim wodzom z przeszłości. Kto ma możliwość wypowiadania się w tym języku, osłabia moc swego słuchacza.

 

Rodzice Beatrice wyjechali do Ameryki. Ona sama zamieszkała ze swoim wujem Glauko, właścicielem antykwariatu w centrum Turynu. Spędzanie dni wśród zakurzonych tomów nie należy do ciekawych zajęć.  Ale gdy Audrey, kobieta z francuskim akcentem, i Zachar, kolekcjoner książek o tajemniczym pochodzeniu, pojawią się w antykwariacie i tym samym w życiu Beatrice i jej wuja, wszystko się zmienia. Od tego momentu obydwoje zostają wciągnięci w poszukiwanie pewnego skarbu. Muszą być jednak bardzo czujni – na tropie skarbu jest także Zachar. A szukają rzeczy wyjątkowej – Księgi języka królów, najstarszego na świecie uniwersalnego języka. Kto ma umiejętność posługiwania się nim, potrafi samymi słowami ograniczyć siłę i moc słuchacza. Glauko i Beatrice będą musieli zapobiec temu, aby bezwzględny kolekcjoner zrealizował swój plan... Zanim będzie za późno!

 

Nowa publikacja autorstwa Pierdomenico Baccalario znanego między innymi z serii Ulysses Moore. Tajemnica, mroczna atmosfera, magia, przygoda i urok nieznanych zakamarków Turynu.

Dodał do bazy

Nowa Fantastyka