Książka

| KOPIUJ

Warcraft

Oficjalna powieść filmu Warcraft: Początek

W Azeroth dotychczas panował pokój, lecz teraz kraina ta stoi na skraju wojny – jej cywilizacja musi stawić czoła przerażającej rasie najeźdźców: wojowniczych orków, którzy uciekają ze swego konającego świata i zamierzają podbić inny. Kiedy otwiera się łączący światy portal, jedna armia staje w obliczu zniszczenia, druga – zagłady. Dwaj bohaterowie z dwóch wrogich sobie stron zmierzają do konfrontacji, która rozstrzygnie o losie ich rodzin, poddanych i ojczyzn. Tak oto rozpoczyna się opowieść o potędze i poświęceniu, w której wojna ma niejedno oblicze, a każdy walczy o słuszną z jego punktu widzenia sprawę.

Film Warcraft: Początek to pełen rozmachu obraz z wytwórni Legendary Pictures oraz Universal Pictures, stworzony na podstawie globalnego rozrywkowego fenomenu firmy Blizzard.

Dodał do bazy

Komentarze

obserwuj

Niczego dobrego się po tym nie spodziewam.

“Tekst ma się bronić sam. Pewnie, tylko bywa tak, że nie broni się on nie ze względu na autora, tylko czytelnika" --- Autor cytatu pragnie pozostać anonimowy :)

Recenzje nie nastrajają zbyt pozytywnie. Zresztą uniwersum Warcrafta nie znam aż tak dobrze, ale film na pewno obejrzę.

Moja opinia pewnie niewiele znaczy, ale powiem, że byłem wczoraj na filmie i  dobrze się bawiłem :)

“Warcraft“ nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań, nie jest żadnym przełomem. Miał być pierwszą ekranizacją gry z prawdziwego zdarzenia, a wyszło raczej jak zwykle. Czasami “Warcraft“ był naprawdę złym filmem, a zaraz potem wyjeżdżał  z jakimś dobrym “momentem“.

Niestety recenzje jakie czytałem (między innymi na Filmwebie) to koszmarny hejt w najgorszym wydaniu. Większość tych tekstów nie trzyma się faktów (lub je z upodobaniem przekręca) i chyba powstały, tylko po to by dokopać znanej marce. Nie polecam kierować się recenzjami w tym przypadku. Ja osobiście chciałbym zobaczyć “Warcrafta“ w wersji reżyserskiej, bo to co dali do kin było pocięte i mam lekki niedosyt :P

lol

Nowa Fantastyka