Książka

| KOPIUJ

Przegląd Końca Świata: Blackout

Tylko jedna rzecz jest pewna: zawsze może być jeszcze gorzej

 

Kiedy w 2014 roku opracowywano lek na raka i skuteczną szczepionkę przeciwko grypie, nikt się nie spodziewał, że świat stanie na skraju zagłady. Po ćwierćwieczu walki o dawny świat, bez strachu o jutro, ludzkość wyszła na prostą. Wtedy też okazało się, że to nie zombie, a sam człowiek jest największym zagrożeniem.

 

Niespodziewany wybuch epidemii na Florydzie staje się kolejnym kamieniem milowym w spisku stulecia, a ekipa Przeglądu Końca Świata zostaje oskarżona o bioterroryzm. Sytuacja wymaga podziału grupy. Shaun wyrusza zbadać źródło zarazy, natomiast reszta udaje się do legendarnego hakera Małpy po nowe tożsamości. A do tego wszystkiego dochodzi tajemnica Obiektu 7c przetrzymywanego w tajnych laboratoriach CZKC…

 

Pozostało jeszcze tak wiele do zrobienia, a zegary nieubłaganie odmierzają czas do wielkiego finału. Czy młodym dziennikarzom wystarczy odwagi, żeby stawić czoła szalonym naukowcom, wytworom ich eksperymentów oraz pozbawionym sumienia agencjom rządowym?

 

BLACKOUT to wstrząsający finał epickiej trylogii o dziennikarzach przyszłości, poszukujących prawdy w warunkach wybitnie niesprzyjających… podczas zombie-apokalipsy.

 

W skład trylogii Przeglądu Końca Świata wchodzą:

 

FEED (2012)

DEADLINE (2013)

BLACKOUT (2014)

Dodał do bazy

Komentarze

obserwuj

Przeczytam, zacząłem nawet, ale odłożyłem, bo bardzo byłem ciekaw “Dzielnicy obiecanej” Pawła Majki.  Co do serii Miry Grant mam  podobne odczucia co JeRzy w recenzji z wrześniowej NF. Autorka  zaszalała z jednym wątkiem. Pierwszy tom pozostanie pewnie najlepszym, bo to było naprawdę coś fajnego, świeżego. Blogerzy, polityka i apokalipsa zombie, cudne zestawienie :-)

Trzeba podmienić zdjęcie autorki w bazie:

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

O kurde! Nagle poczułem inspirację :-)

Wolę nie myśleć, do czego... ; )

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Nowa Fantastyka