Witamy na nowej stronie

Redakcja NF | 25.03.2014, g. 16:45

Jeśli masz konto w naszym serwisie, ale nie logowałeś się jeszcze na nowej stronie, kliknij na "zapomniałeś hasła?" w panelu logowania i je zresetuj. Jeśli konta nie masz, zachęcamy do jego założenia, co pozwoli Ci zamieszczać oraz komentować opowiadania i publicystykę.

Informacje

Nowa Fantastyka objęła patronat nad tegoroczną edycją Fantazjady – czyli terenowej gry fabularnej organizowanej od 1994 w klimatycznej twierdzy zlokalizowanej na szczycie Srebrnej Góry w Górach Sowich. Wszystkich fanów zabawy w LARP serdecznie zapraszamy :)

W rozwinięciu niusa dodatkowe informacje, linki i filmik z poprzedniej edycji.

2
kom

Brwikon 2014

beryl | 09.05.14, g. 08:34 | kom. beryl

Mamy nadzieję, że wasze fantastyczne przebrania są gotowe, a kości do gry nie utknęły w odpływie wanny po Pyrkonie, bo już niebawem rusza trzecia edycja Konwentu Fantastyki i Gier Planszowych BRWIKON.

 

Konwent odbędzie się w dniach 30 V – 1 VI 2014r. w Brwinowie.

Tematem przewodnim konwentu jest w tym roku CYBERPUNK.

 

Kliknijcie w rozwinięcie niusa i poczytajcie, jak do imprezy zachęcają sami organizatorzy.

Tak pa­trzę w za­kład­kę Użyt­kow­ni­cy i widzę, że jest wśród nas sporo war­sza­wia­ków miesz­kań­ców War­sza­wy. Macie dziś wolny wie­czór? Jeśli tak, to o 18:00 w Klu­bo­ka­wiar­ni Gra­wi­ta­cja (ul. Bro­war­na 6) bę­dzie oka­zja po­roz­ma­wiać z au­to­ra­mi no­wych ksią­żek wy­daw­nic­twa Po­wer­graph.

Z fa­na­mi fan­ta­sty­ki spo­tka­ją się Wit Szo­stak ("Sto dni bez słoń­ca"), Mi­chał Pro­ta­siuk ("Ad in­fi­ni­tum"), a także Łu­kasz Or­bi­tow­ski i Ja­ro­sław Urba­niuk, au­to­rzy e-bo­oka "Pies i kle­cha. Żer­twa i inne hi­sto­rie".

«« « 1 2 3 4 5 » »»
Nowa Fantastyka