Informacje

02.04.17, g. 11:48

MAG wyda cykl The Expanse

Na oficjalnym forum wydawnictwo MAG poinformowało, że w 2018 roku cykl The Expanse autorstwa James S. A. Corey ponownie ukaże się w Polsce, oby tym razem w komplecie. Pierwsza część nosząca tytuł Przebudzenie lewiatana pojawiła się na polskim rynku wydawniczym już w 2013 roku dzięki wydawnictwu Fabryka Słów. 

Na podstawie cyklu Coreya od 2016 roku emitowany jest serial o tym samym tytule. Wyprodukowany przez stację SyFy dostępny jest także na innych platformach. 

Dokładna data wydania cyklu The Expanse nie jest znana. Pozostaje czekać na więcej szczegółów i cieszyć się telewizyjnym widowiskiem, którego produkcja miała przekroczyć pięćdziesiąt milionów dolarów za sezon.

 

Komentarze

Czytałem Przebudzenie lewiatana i dziwiłem się czemu Fabryka nie zdecydowała się na wydanie kolejnych tomów. Świetna space opera co tylko potwierdza serial, który powstał na podstawie tego cyklu.

belhaj Pewnie kwestia kosztów licencji i niewielka sprzedaż, choć masz rację. Oby tym razem wyszło lepiej. Serial na pewno złoży się na sukces.

"Kiedy się nad tym zastanawiam, pomocną okazuje się mądrość, którą kiedyś podzielił się ze mną mój ojciec: a kto to, ku*wa, wie, dlaczego ludziom przydarzają się różne rzeczy?" - Ben Aaronovitch

Nowa Fantastyka