Informacje

14.03.17, g. 14:08

"Gra o tron" - pokazano pierwszy zwiastun 7 sezonu

Po wyjawieniu dokładnej daty premiery siódmego sezonu Gry o tron HBO nie zwalnia tempa, prezentując nowy pełnoprawny zwiastun najnowszej serii. Fani, którzy nie mogą się już doczekać 16 lipca, kilka dni temu mogli po raz pierwszy podziwiać niespełna półtorej minutowy film promujący najnowszy siedmioodcinkowy sezon niebywale kasowej produkcji stworzonej na podstawie prozy Georgia R.R. Martina.

 

Zwiastun prezentuje charakterystyczne symbole poszczególnych rodów, odgrywających istotną rolę w całej historii Westeros. Szczegółowym i sugestywnym obrazom, w których najbardziej dociekliwi na pewno doszukają się istotnych spoilerów, towarzyszą kwestie wypowiadane przez znanych bohaterów. Podniosły ton zwiastuje równie podniosłe wydarzenia, a tych wszyscy nie mogą się doczekać. Zwłaszcza, że Gra o tron w założeniu ma liczyć nie więcej niż osiem sezonów.

 

 

Póki co zostaje czekać na oficjalne plakaty, poza wypuszczonym dotąd teaserem, i podziwiać te stworzone przez fanów. Niżej jeden z  fanowskich projektów:

 

 

Komentarze

Bardzo inteligentny i intrygujący, dobrze zrealizowany trailer. Szkoda że na nowy sezon trzeba tyle czekać. I że będzie taki krótki.

Those who can imagine anything, can create the impossible - A. Turing

Ten plakat z Innym na smoku jest oficjalny?

https://www.facebook.com/matkowski.krzysztof/

Wolę taki zwiastun niż taki, który zdradzi mi pół sezonu :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Nie mogę się już doczekać :)

"Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków." - Jonathan Carroll

Wynudziłem się na poprzednich dwóch sezonach niemiłosiernie. Gruby zabił już kogo się tylko dało i pokazał, że jednak ma pulę nietykalnych postaci → np. Snow. Niech już ten Littlefinger wymorduje wszystkich i się skończy ta męka. ;)

Jasna Strona, też obstawiałeś Littlefingera na króla zanim w ostatnich sezonach został takim pajacem? 

https://www.facebook.com/matkowski.krzysztof/

Oczywiście, to jedyna sensowna postać tam, uwielbiam go odkąd się pojawił! I mam nadzieję, że Tyrion w końcu umrze, jest bardziej irytujący niż Aria i Snow razem wzięci. ;)

Pula charakterów do rozwałki, to nic nowego u Grubego. Tak samo zrobił lata temu w “Dzikich Kartach” (tylko tam było pod jego redakcją).

A jakby pokazali czerstwy chleb w zwiastunie GoT, to też by się sprzedało. :)

/ᐠ。ꞈ。ᐟ\

Ta pula się już wyczerpała, Zalth. Znaczy szanuję w opór jak na weselu wybił ¼ obsady, ale ostatnio zabijał jakieś anonimy, które nikogo (a przynajmniej mnie) nie obchodziły.

 

Nie no, ostatni odcinek chyba przebił Krwawe Gody :)

https://www.facebook.com/matkowski.krzysztof/

funthesystem Plakat ze smokiem to fan made, moim zdaniem najlepszy jaki powstał. HBO póki co nie wypuściło własnych, jedynie teaser z datą. Dałam go na miniaturkę, a fan made wrzuciłam niżej z odsyłaczem. Teraz nie powinno być wątpliwości. :D Dzięki za czujność!

"Kiedy się nad tym zastanawiam, pomocną okazuje się mądrość, którą kiedyś podzielił się ze mną mój ojciec: a kto to, ku*wa, wie, dlaczego ludziom przydarzają się różne rzeczy?" - Ben Aaronovitch

Nowa Fantastyka