Informacje

27.01.18, g. 13:37

Film o Czarnej Wdowie już w produkcji?

Jak donoszą Daily Mail oraz Gizmodo, produkcja solowego filmu o Czarnej Wdowie od Marvela posuwa się błyskawicznie i możemy spodziewać się szybkiej premiery.

 

Według źródeł Daily Mail, Scarlett Johansson podpisała także kontrakt na rolę, a kwota na nim wynosi ją na pierwsze miejsce na liście najlepiej opłacanych aktorek Hollywood: 25 milionów dolarów. 

 

W materiale znajdziemy także sporo innych interesujących plotek. Dziennikarze podpowiadają, że Czarna Wdowa ma trafić do kin w 2020 roku, a wśród potencjalnych partnerów ekranowych Johansson mogą znaleźć się Jude Law i Ben Mendelsohn. Scenarzystą ma być Jac Schaeffer. 

 

Oczywiście, patrząc na źródło, należy podejść do tych rewelacji dość ostrożnie – Daily Mail nie należy do najpewniejszych serwisów prasowych na świecie – jednak wszystkie informacje wydają się prawdopodobne w świetle krążących po mediach Hollywood plotek o planach Marvela. Nam, widzom, pozostaje czekać na oficjalne potwierdzenie.

 

Źródło: Daily Mail

 

 

Komentarze

Czekam i jestem ciekaw, co z tego wyjdzie, ale coś czuję, że WW nie przebije.

ale coś czuję, że WW nie przebije.

No racja, jak studio, które wyprodukowało kilkadziesiąt hitów mogłoby w ogóle konkurować ze studiem, które spieprzyło każdy film, za jaki się w ciągu ostatnich paru lat zabrało? Porównywanie DCU i Marvela jest w obecnej sytuacji równie mądre i miłe jak kopanie leżącego.

Ja również nie mogę doczekać się filmu o Czarnej Wdowie. Scarlett Johansson idealnie pasuje do tej roli. Fantastycznie odnajdywała się zarówno w avegers czy iron manie. Lubię styl tej aktorki świetnie prezentuje się w sukienkach a nawet luźnych stylizacjach na planie. Czerpie z niej dużo inspiracji przy wybieraniu ubrań dla siebie.  I dlatego wybieram jeansy rurki z ZOiO. bo tak jak u niej świetnie podkreślają kobiecą figurę. Nawet z takich filmów można wyłapać świetne stylizacje. ;)

Nowa Fantastyka