Informacje

08.09.17, g. 20:25

Konkurs na recenzję planszówki

Zapraszamy do udziału w konkursie na recenzję planszówki. Do wygrania są dwa egzemplarze gry planszowej “Abyss” ufundowane przez wydawnictwo Rebel.

 

Zasady są proste:

  • Napisz (podkreślam: napisz – recenzja musi być stworzona specjalnie na potrzeby konkursu, a nie odgrzewana) i opublikuj w dziale Publicystyka na naszej stronie internetowej recenzję gry planszowej.
  • Na początku tytułu recenzji zamieść oznaczenie [Konkurs Abyss], aby można było łatwo rozpoznać, że tekst jest zgłoszony do konkursu.
  • Zrób to przed 1 października 2017 roku.

Autorzy dwóch najlepiej napisanych, najciekawszych recenzji zostaną nagrodzeni egzemplarzem gry “Abyss”. Jurorem konkursu będę ja – JeRzy.

 

Do dzieła!

Komentarze

Fajnie. Napisanie recenzji “chińczyka” to nie lada wyzwanie laugh

Czy jest jakiś limit słów/znaków?

Przyłączam się do pytania o ilościowe ograniczenia tekstu:)

Nie ma :) Ale miejcie litość dla redaktora oceniającego :D 

Długość recenzji ma dla mnie mniejsze znaczenie od jakości w tym przypadku. Jako gracz i fantasta wiem, czego oczekuję od recenzji gry – chcę się przekonać, jak poradzą sobie z tematem uczestnicy konkursu. :)

Wiadomo może, kiedy można spodziewać się wyników?

Już tydzień mija i żadnych informacji...

Redaktor podkręca napięcie!

.

(a przy okazji zostawiam taktyczną kropkę ;)

Natan, co Ty taki niecierpliwy? Przecież nawet nie bierzesz udziału w tym konkursie... Spokojnie, wyniki będą, jak będą.

Moja recenzja też jest w dziale publicystyka.

Owszem, jest. Ale jedna, z bardzo nielicznych zasad konkursu mówi: "Zrób to przed 1 października 2017 roku.". Więc recenzja jest, ale niestety nie konkursowa. No, chyba, że jest jeszcze jakaś, której nie widziałam.

Tak i została opublikowana 5 minut przed północą – dlatego pierwszy komentarz, już po przeczytaniu jest 20 minut po północy.

I właśnie o niekonsekwencji mówię – brak regulaminu, informacji. W każdym konkursie jest mowa o jednej pracy możliwej do wysłania na konkurs – a tutaj jacyś nowi użytkownicy wrzucają dwie i nawet nie wiedzą, że to słabe. Powinno być jasno sformułowane ile recenzji można zgłosić do konkursu i kiedy planuje się ogłosić wyniki.

Przepraszam, mój błąd. Ten nowy system jest tak głupi, że myślałam, że to czas publikacji recenzji, a nie komentarza :/ Brak regulaminu to olbrzymi minus, prawda. Nie widzę w tym nic słabego, od dawna miałam do napisania te dwa teksty, konkurs zmotywował mnie by to w końcu zrobić. Nie było ograniczenia odnośnie ilości tekstów, gdyby było, nie opublikowała bym obu. I nie wiem skąd wytrzasnąłeś informację, że jestem nowym użytkownikiem, ale jest ona błędna.

Przepraszam, też się uniosłem niepotrzebnie. W ogóle dopiero dzisiaj zobaczyłem, że w publicystyce w ogóle nie są wyświetlane daty publikacji tekstów.

Co do informacji – nawet nie chodzi mi o to, żeby Naczelny już wyznaczył zwycięzców, ale mógłby dać orientacyjny termin, kiedy takich wyników można się spodziewać (i gdzie szukać: tutaj, w dziale publicystyka czy hyde praku?).

Tak, nie ma dat. Dlatego byłam przekonana, że jesteś po czasie, bo to jedyna data jaka się wyświetlała. A ja bardzo nie lubię niepunktualności ;) tak, wiem o co Ci chodzi. Sama zastanawiałam się czy w ogóle brać udział w konkursie bez regulaminu, ale jak już wspominałam, z napisaniem tych tekstów zwlekałam od dawna, więc była to dla mnie pewna motywacja. Bo co mi szkodzi wrzucić i zobaczyć przy okazji co ludzie o tym myślą? Albo raczej jeden ludź, bo pewnie nikt inny czytać tu nie będzie ;)

A nie, jest jeszcze lepiej! Daty są, dopóki nie ma komentarzy. Moich recenzji nikt nie komentował, więc jest wyświetlona data i godzina publikacji. Tam gdzie są komentarze, to info znika i pojawia się tylko czas najnowszego komentarza. Straszny system... Aż się boję co jeszcze tu znajdę :D

Mam info!

JeRzy nie zapomniał o konkursie – ma już jednego zwycięzce i zastanawia się nad drugim bo w większości recenzje prezentowały równie dobry poziom.

Osobiście jestem przekonany, że tym pierwszym zwycięzcą jest Staruch.

Uff, udało się, chociaż nie było łatwo. Wyniki znajdziecie tutaj.

Nowa Fantastyka