- Hydepark: WYNIKI! Najlepsze opowiadanie i tekst publicystyczny 2013 roku

Hydepark:

strona

WYNIKI! Najlepsze opowiadanie i tekst publicystyczny 2013 roku

 

Nadeszła pora, by ogłosić wyniki naszego plebiscytu!

 

W kategorii najlepsze opowiadanie 2013 roku bezkonkurencyjny okazał się Unfall. Nie dość, że jako jedyny miał na liście aż 2 opowiadania spośród wszystkich 9 nominowanych, to oba te opowiadania zdobyły najwięcej głosów.

 

 

Podium prezentuje się tak:

 

 

Pierwsze miejsce:

Sparowani, Unfall

Drugie miejsce:

Ofiara i kat, Unfall

Trzecie miejsce ex aequo:

Będę Daikaa, bemik

Wojna Puci, Sethrael

 

Można by rzec, że Unfall okazał się katem dla swoich konkurentów.

 

Podobna sytuacja zdarzyła się w kategorii najlepszy tekst publicystyczny 2013 roku. Jan Janek doskonale wiedział… jak pożreć konkurencję.

 

Najlepszy tekst publicystyczny 2013 roku:

Jak pożreć konkurencję – o drodze zombie do czołówki letniego box-office, Jan_Janek.

 

 

 

Gratuluję obu zwycięzcom, a także bemik oraz Sehtraelowi!

Dziękuję wszystkim za oddane głosy i do zobaczenia za rok :)

 

Komentarze

obserwuj

Unfallu, gratuluję zajęcia dwóch czołowych miejsc. Jak to dobrze, że nie musisz osobiście stanąć na dwóch stopniach podium jednocześnie. ;-)   Bemik i Sethrael, Wam też bardzo gratuluję i myślę, że zrobicie miły ścisk na jednym stopniu. ;-)

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

gratulacje dla Unfalla ; )

I po co to było?

Gratulacje!

”Kto się myli w windzie, myli się na wielu poziomach (SPCh)

Jakoś się z Bemik zmieścimy, tak sądzę :) Unfallu, przegrać jedynie z Twoimi tekstami, to prawie jak wygrać! ;) Gratuluję. Janie Janku – Tobie również. Dziękuję, dobrzy ludzie. :) A co mi tam, lecę pochwalić się żonie; może stwierdzi, że dziś jestem fajniejszy, niż na co dzień. ;) Pozdrawiam radośnie.

Sorry, taki mamy klimat.

No, nie zachowałam się, przyznaję ze wstydem. :-( Janie Janku, Tobie też bardzo gratuluję! Masz dużo miejsca na podium, możesz nawet skakać ze stopnia na stopień! ;-)

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Brawo, brawo, brawooooooooooooooooooo!  

Mee!

Gratulacje kochani!!! :)))

Gratulacje! ;)

O w mordę jeża! – to, co się ze mnie wydobyło w momencie, gdy odczytałem wyniki, brzmiało nieco inaczej, ale sens był mniej więcej podobny. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy na moje opowiadania. Sprawiliście mi ogromną radość i jednocześnie świetny prezent na urodziny. Co prawda te mam dopiero za tydzień, ale dzięki Wam dotrwam do nich w świetnym samopoczuciu i pewnie dopiero liczba świeczek na torcie nieco mi je popsuje. Świat jest piękny, choć za oknem ciemno i nic nie widać. Oczywiście nie rzucę jutro pracy z tego powodu, ale na pewno będzie to dla mnie impuls, aby wygospodarować więcej czasu na pisanie.

 

Bardzo mnie cieszy wynik "Sparowanych", bo mam pewne plany związane z tym tekstem, a pod nim wiele rzeczowych i konstruktywnych komentarzy, które pomogą mi jeszcze dopracować (mam nadzieję, że nie zepsuję) i przede wszystkim rozwinąć tę historię. Wynik tego plebiscytu chyba dobrze tym planom rokuje.

 

Gratuluję Jankowi, a także Bemik i Sethraelowi. Trochę mi głupio, bo chętnie bym się miejscem na podium podzielił.

 

Dziękuję i pozdrawiam z bananem na zarośniętej nieco gębie.

Gratulacje :)

Przynoszę radość

Gratuluję. Tym, co nie zwyciężyli również, bo co mi tam! ;)

Gratuluję całej gromadce szczęśliwców :) Oby tak dalej!

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Grauluję Unfalowi, Sethraelowi i Janowi. Miło znaleźć się na podium. I dziękuję wszystkim, którzy w ogóle  głosowali.  

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Gratulacje Unfall, Bemik i Sethrael!

Przyczajony użyszkodnik

O rany! Dziękuję, dziękuję, to  naprawdę niesamowite wyróżnienie! Gratulacje dla Unfalla, bemik i Sethraela!

Graty dla mistrzów klawiatury! :)

"Pierwszy raz w życiu dałem się zabić we śnie. "

Brawo, gratulacje! ;)

"Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie."

Gratulacje! A ja tylko włożę kroplę dziegciu do tej beczki miodu, bo czy można zmienić wpis tak, by po kliknieciu automatycznie przenosiło do opowiadań? (zamiast przechodzić przez ekran użytkownika?)

Nie odkładaj nig­dy do jut­ra te­go, co możesz wy­pić dzisiaj (JT)

Gratulacje dla laureatów :):):)

Morfeuszu, chyba nie rozumiem :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Berylu, bo nie masz ścisłego umysłu :) Ok, to może wyjaśnie, zanim posypie się na mnie lawina gromów ;)   Co muszę zrobić teraz, żeby przeczytać opowiadnie, które znalazło się na podium? Znaleźć jakiś post danego użytkownika (gdzieś na portalu), klikając w ten post wejść na jego profil, znaleźć opowiadnie (CTRL+F), i dopiero mogę wejść na opowiadnie, które tu jest  podium. A gdyby zamiast TEKSTU, np. "Będę Daikaa", znalazł się ODNOŚNIK do opowiadania (podkreślony, w kolorze zielonym, z kursorem w postaci łapki :) – kliknięcie na niego powoduje przejście do opowiadania) – byłoby o wiele przyjemniej. Oder? :)

Nie odkładaj nig­dy do jut­ra te­go, co możesz wy­pić dzisiaj (JT)

Innymi słowy "Sparowani", "Ofiara i kat", "Będę Daikaa", "Wojna Puci" mogłyby być odnośnikami, a nie białymi tekstami, tak jak to ładnie zebrałeś w poście dot. konkursu "Konfronacja 2013", w którym i ja miałem okazję uczestniczć :)

Nie odkładaj nig­dy do jut­ra te­go, co możesz wy­pić dzisiaj (JT)

Gratuluję! ; )

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

Tak stawiałem właśnie, tj. na "Sparowanych", chociaż sam głosowałem na inne opowiadanie. Gratki, gratki. Dla Sethraela, Bemik, Janka, a szczególnie dla Pana z bananem ;-)

Total recognition is cliché; total surprise is alienating.

A mam takie pytanko: Berylu, ilu użytkowników w ogóle głosowało?

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Gratulacje.

Nowa Fantastyka