- Hydepark: Obcy lecą na Ziemię!!!

Hydepark:

Komentarze

obserwuj

bujda

“A lesson without pain is meaningless. That's because no one can gain without sacrificing something. But by enduring that pain and overcoming it, he shall obtain a powerful, unmatched heart. A fullmetal heart.”

ło matko...

Jeśli już koniecznie wierzyć plotkom, to dolecą dopiero w 2012, a więc mamy czas;))

Jak zobaczą EURO w Polsce to odlecą:(.

Może zniszczą całą Ziemię i będzie spokój, albo jeszcze lepiej zniszczą tylko ludzi a planetę zostawią w spokoju.

Oni do Jasia lecą, coby mózgojeby z nim pić pod lasem. :P
http://www.fantastyka.pl/4,1386.html   - zrobie se reklamę, a co :P

Zaufaj Allahowi, ale przywiąż swojego wielbłąda.

Jakiś czas temu ta informacja pojawiła się na wp. Teraz dowiedziałem się nieco więcej o nadchodzącej inwazji :D Ale beka, te ruiny czy co. O ile się nie myle coś takiego ma być w nowych transformersach. Przypadek???  :)

Mi osobiście wszystkie te ruiny skojarzyły się z Proteanami z Mass Effecta ;p

Czyżby BioWare miało rację? xD

"Jak podaje Macedońska Agencja Prasowa MINA"...  A to nie są Ci, co pisali o zabiciu rekina skokiem z molo? Nawet SETI się do tego odnosi ;-)
http://www.seti.org/page.aspx?pid=1539

radio erewań podaje...

"Przychodzę tu od lat, obserwować cud gwiazdki nad kolejnym opowiadaniem. W tym roku przyprowadziłam dzieci.” – Gość Poniedziałków, 07.10.2066

Filmik kiepskiej jakości, ewidentnie obróbka komputerowa. Najlepiej chyba posumowuje całą sprawę ostatnie zdanie mówiące, że cała sprawa nakręcana jest po to, żeby ogłupiałe społeczeństwo nabrało kredytów. I co najgorsze, na pewno będzie sporo ludzi, którzy w to uwierzą. Bardziej bałabym się tego HAARPa, bo nigdy nie wiadomo co może przyjśc do głowy ludziom żądnym władzy.

Jak to miło ze strony publikującego filmik, że dołączył jeszcze muzykę(czy też "muzykę"), aby wszyscy wiedzieli, że należy się bać. No, chyba że to leciało na jakichś księżycowych głośnikach.
Ciekawostka- widziałem bardziej realistyczne filmiki w grach sprzed roku 2000. Taki Starcraft chociaż.

A kto powiedział, że na Ziemię lecą? Może na Marsa? ;) A może skręcą przed orbitą Neptuna? :P

15 marca w New York Times ukazał się artykuł, w którym podano, że Mao Kan zdobył ponad 1000 tajnych zdjęć NASA zrobionych przez stację orbitalną przedstawiających nie tylko ślady stóp, ale i zwłoki człowieka na Księżycu. Przypuszcza się, że zostały one porzucone przez UFO.

Zaplułam ekran i teraz muszę ścierać :D Pomijając fakt, że z powyższego wynika, że UFO porzuciło na Księżycu 1000 zdjęć NASA. Może były złej jakości?

>> Może były złej jakości?
Albo poruszone.

Sauron zdjęcia, czy zwłoki? :P
W sumie kosmici mogą nie lubieć rusanych. Świadomość, że ktoś wsadzał tam wczesniej mogła byc dla nich nie do zniesienia, to porzucili biedaka/czkę :P

Zaufaj Allahowi, ale przywiąż swojego wielbłąda.

A może zwłoki należały do fotografa własnie, biedak zrobił im 1000 zdjęć, stresował się to i nie wyszły,a kosmici się zniecierpliwili i...

im = kosmitom, a nie swoim zwłokom ;) sama pisac nie umiem, a innych poprawiam :P

Najbardziej śmieszna jest ta opcja, że lecą tu żeby uratować nas przed zagładą. Już to sobie wyobrażam. Sojusz międzygalaktyczny z Lordem Obamą na czele, a w tle wszystkim znany Imperial March.

Raezes, według niektórych teorii, Obama to szarak (taki kosmita pod kludzka postacią), więc kto wie, czy to nie jego kumple :P

Zaufaj Allahowi, ale przywiąż swojego wielbłąda.

lecą po ciebie Elleth, uciekaj !!

Ano, ano, zło czai się wszędzie, panie i panowie. Zaryglujmy drzwi, zabijmy okna dechami i brońmy naszą planetę przed inwazją z kosmosu!

Hyhyhy:-) Uwielbiam takie artykuły:-) Mam kolege co jest przekonany że Amerykanie mają na Marsie jajna bazę do której msie teleportuja siła umysłu:-) Ostatnio nie mam z nim kontaktu... Moze sie teleportował?:-)

Trzeba przyznac że długo lecą:-)

I te nazwy systemów co je wykryły:-) HAARP:-) Nie słuzy do wykrywania czegokolwiek w kosmosie:-) Ale fajnie sie nazywa:-) Może też użyli systemu ICBM i potwierdzili ALCM a nastepnie za pomocą UCAV przeanalizowali otrzymane dane:-) I czekają na STD od prezydenta ziemi:-)

Nowa Fantastyka