- Hydepark: Dwie paragrafówki - "Powrót Imperatora" i "Garść przygód"

Hydepark:

inne

Dwie paragrafówki - "Powrót Imperatora" i "Garść przygód"

Kolejne dwie moje gry paragrafowe. Tym razem użyłem trochę kodowania w programie Twine, dzięki są nieco bardziej rozbudowane mechanicznie (dzięki czemu można zapisać grę w trakcie, a program zapamiętuje wcześniejsze decyzje fabularne gracze, co znajduje odbicie w późniejszych scenach).

Pierwsza "Powrót Imperatora" to klasyczne fantasy z elfami, krasnoludami i walką światła i ciemności http://www.mediafire.com/file/uivuh43itgp2qnc/Powr%25C3%25B3t_Imperatora_1.0.html/file dziękuję za pomoc w testowaniu Henrykowi Turowi i Erpegionowi.

Druga – "Garść przygód" -

http://www.mediafire.com/file/g8xgte78rdwx4hw/Gar%25C5%259B%25C4%2587_przyg%25C3%25B3d_1.1.html/file

jest krótsza, a i skala wydarzeń jest nieco mniejsza.

Bardzo proszę osoby, które zagrają, o wyrażenie swojej opinii.

Komentarze

obserwuj

Wrzucam poprawiony link do “Garści przygód” http://www.mediafire.com/file/nr1opvgza05caue/Gar%25C5%259B%25C4%2587_przyg%25C3%25B3d_1.2.html/file

Fajne, jak to mawiają klasycy. Zagrałem w “Garść przygód”. W dwóch miejscach się trochę wykrzaczyło,(może używałem niepoprawionej wersji), ale dało się przejść do końca. [spoiler] Uratowałem wioskę przed utopcami :)

Ja grałam w Powrót Imperatora i składam reklamację, w momencie spotkania z elfami opcja zadeklarowania lojalności względem Imperatora prowadziła do ślepego punktu, musiałam się cofnąć i wybrać drugą opcję, by skończyć :P fajne ogólnie, ale za proste, już nawet nie czytałam opisów tylko opcje do wyboru, a i tak wygrałam xD

Nowa Fantastyka