- Hydepark: Nowofantastyczne piwo w Gdańsku

Hydepark:

inne

Nowofantastyczne piwo w Gdańsku

Jak niektórzy słusznie zauważyli, ostatnio moją jedyną aktywnością na portalu jest umawianie się na piwo. Cóż, na razie jeszcze nie będę walczyć ze swoją naturą i znowu zrobię to, co robię najlepiej :)

 

W czerwcu wybieram się do Gdańska na koncert i w sobotę 15.06 będę miała wolny wieczór. Ma ktoś ochotę się  wtedy spotkać? Nie wiem, ilu portalowiczów jest z tamtych okolic, ale niektórzy na pewno mają daleko na spotkania południowe, więc może akurat skuszą się na Gdańsk. Na północy coś cisza ostatnio, trzeba Was trochę rozruszać :p

 

Ewentualne szczegóły co do godziny i miejsca jeszcze ustalimy, na razie chciałam się zorientować, czy są jacyś chętni.

Komentarze

obserwuj

Dopiero co narzekałem, że północ zazdrości tego, ile spotkań się dzieje na południu, więc raczej nie wypada mi teraz się wykręcać :D 15.06 brzmi dobrze, więc jestem zainteresowany i popieram całą ideę. Jeśli chodzi o użytkowników z Gdańska, to parę osób powinno się znaleźć, pamiętam, że chyba z rok temu jakieś spotkanie (które przegapiłem) było organizowane. Ale wtedy chyba ogarniała to Bellatrix, która chyba nie za wiele ostatnio tu bywa. 

Hej, fajny pomysł. Miło byłoby poznać ludzi, a nie tylko avatary. Jestem z Gdańska, chętnie wpadnę, jeśli będę tedy w mieście (kroi mi się mały wyjazd w pobliżu tego terminu).

Ja mogę! Weźcie mnie! :D

Tylko nie "Tęcza"!

Dopiszcie i mnie, choć wpadnę dopiero późno (koło 19-20).

Won't somebody tell me, answer if you can; I want someone to tell me, what is the soul of a man?

Ja chyba będę w Gdańsku, ale tydzień wcześniej, smutek wielki. Wzniosę z Wami kufel przyszłości! ;)

Jak będę w 3city, to może być i u mnie tradycyjna imprezka (raczej na 90% będę). A to, że siedzę cicho, nie znaczy, że nie wiem, co się dzieje ;P

Śledzik bałtycki :-)

Letting go is an invitation. Letting go is a choice.

Masz mój topór. Polecam imprezkę u Bellatrix, bo to oznacza dobre żarcie! Eee... i fajną imprezkę, to chyba też ma znaczenie?

Mogło być gorzej, ale mogło być i znacznie lepiej - Gandalf Szary, Hobbit, czyli tam i z powrotem, Rdz IV, Górą i dołem

Nowa Fantastyka