- Hydepark: Planszówki, fabularne RPG - Kraków

Hydepark:

inne

Planszówki, fabularne RPG - Kraków

Poszukuję chętnych do stworzenia grupy zorientowanej na gry fabularne i planszówki lub istniejącej grupy, która by mnie przygarnęła :) Konkretne systemy/gry/doświadczenie członków są mi zasadniczo obojętne. Kiedyś grałem dużo, ale potem na kilka lat wyemigrowałem i poznikali mi znajomi o zbliżonych zainteresowaniach albo są zbyt daleko :|

 

P.S. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że są fora bezpośrednio temu poświęcone, a to jest tylko pokrewne tematycznie, ale jakoś łatwiej przyszło mi w pierwszej kolejności zapytać tu, gdzie jakoś istnieję, a nie wśród totalnych nieznajomych. Jak się nie uda, napiszę tam.

Komentarze

obserwuj

Oo, a jak ktoś nigdy nie grał, to może dołączyć? ;_;

Używanie poprawnej polszczyzny jest bardzo seksowne

Ja bym chętnie w jakimś niewielkim stopniu dołączyła, ale obawiam się niestety, że nie w najbliższym horyzoncie czasowym. Dawno nie grałam w klasyczne erpegi (moje “grupa” zwekslowała w bardzo luźny storytelling), a w planszówki za mało :D

http://altronapoleone.home.blog

Przy tworzeniu grupy od podstaw, jak najbardziej, Sy. W przypadku istniejącej grupy to nie do mnie należy decyzja, ale raczej się nie spotkałem z sytuacją, żeby ktoś odrzucił potencjalnego nowego członka tylko dlatego, że brakowało mu doświadczenia :)

Drakaino, u mnie też RPG stopniowo przeszedł w storytelling, ale potem zatoczył koło do tworzenia własnych systemów. Niestety na chwilę obecną nie mam żadnych planszówek (oddałem znajomym przed przeprowadzką za granicę), ale jest Hex i jest Arteteka.

ironiczny podpis

To w kwestii erpegów możemy sobie podać ręce ;) Ale w sumie może nawet chętnie wróciłabym w ograniczonym zakresie do zwykłego prowadzenia i grania, dlatego wstępnie zgłaszam zainteresowanie i akces.

http://altronapoleone.home.blog

Grałem jakieś 8 lat w Warhammera i jedno, czego nie można powiedzieć o RPGach, to że da się w nie grać w ograniczonym zakresie. Szczególnie czasowym :) Historie rozciągające się spontanicznie na kolejne sesje i same sesje trwające czasem po 10 godzin. Wspaniałe czasy szkoły średniej i studiów, na wszystko był czas :)

"Nic mnie nie zmusi dzisiaj do biegania, mimo wszystko znów zasiadam zaraz do pisania."

Nowa Fantastyka