- Hydepark: Wybierz sobie Lożę (edycja 4) - WYNIKI!

Hydepark:

strona

Wybierz sobie Lożę (edycja 4) - WYNIKI!

Zanim przejdziemy do samych wyników, chciałem bardzo krótko podziękować każdemu, kto oddał głos. Już. A teraz wyniki :)

 

Oficjalne wyniki głosowania:

 

Loża:

Cobold – 41

Thargone – 37

Regulatorzy – 35

CountPrimagen – 35

MrBrightside – 34

Drakaina – 32

NoWhereMan – 32

Cień Burzy – 31

Finkla – 30

 

Lista rezerwowa:

Naz – 29

Mr.Maras – 29

Joseheim – 26

Werwena – 21

Tensza – 15

Wybranietz – 12

Teyami – 12

Bellatrix – 11

Nevaz – 9

Deirdriu – 8

Anet – 7

Varg – 6

 

Serdecznie gratuluję :)

Komentarze

obserwuj

Widzę, że zamykam lożowską stawkę. Gratuluję tym, którzy dostali więcej głosów niż ja. Tym niewiele niżej też. Dziękuję wszystkim głosującym. :-)

Kiedy nowi dostaną dostęp do tajnych wątków?

Babska logika rządzi!

Gratulacje dla nowej Loży! Czasu, siły, zapału i dobrych tekstów :)

Jakby to zaśpiewał Pharell – Freedom! Wilk syty i owca cała <3 Wiem, że mnie cenicie, a jednocześnie mogę uniknąć znanych mi dobrze niedogodności w stylu: "nie możesz się wypowiedzieć, bo loża przedstawi oficjalne stanowisko". Dziękuję za idealną liczbę głosów. Gratki! Dla Beryla również, bo trzymał rękę na pulsie.

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

a jednocześnie mogę uniknąć niedog”dności w stylu: "nie możesz się wypowiedzieć, bo loża przedstawi oficjalne stanowisko”.

Eee... Poprosiłbym o rozwinięcie tego jakże nowego dla mnie tematu, ale myślę, że tym razem sobie daruję. Święta mamy w końcu.

 

Raz jeszcze dziękuję za zaufanie, które nadal we mnie pokładacie. Dzisiejsze wyniki mówią mi jednak wyraźniej niż cokolwiek, że świat poszedł do przodu znacznie bardziej niż przypuszczałem. Mam nadzieję, że to lepiej niż gorzej, ale przyznaję szczerze, że Loża bez Jose to dla mnie totalna abstrakcja.

Gratuluję wszystkim dziękującym (oni jeszcze nie wiedzą ;) i dziękuję wszystkim gratulującym.

 

Zdrowia, szczęścia i

Peace!

 

 

"Zakochać się, mieć dwie lewe ręce, nie robić w życiu nic, czasem pisać wiersze." /FNS – Supermarket/

Gratulacje! :)

Trochę czasu upłynęło, ale w końcu i Countowi udało się dopchać do koryta ;D

Nielichy to zaszczyt, szczególnie że w naszym kraju większe wpływy od loży nowofantastycznej ma chyba tylko loża masońska. A może nawet nie! ^^

 

Dziękuję wszystkim głosującym – nie zawiodę Was.

No i, klasycznie, gratuluję pozostałym nowym i starym lożanom!

"Tam, gdzie nie ma echa, nie ma też opisu przestrzeni ani miłości. Jest tylko cisza."

Gratulacje!

Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś załapać na zestaw wypasionych komentarzy, takich zmieniających światopogląd literacki^.^

 

I dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali; to szalenie miłe, dowiedzieć się, że ktoś jednak uważa moje słowa za przydatne.

Aż serce rośnie! =^.^=

I would prefer not to. // https://www.facebook.com/anmariwybraniec/

Gratuluje nowej-starej Loży. :)

Myślę, że już nikt nie ma wątpliwości, że portal NF i jego społeczność jest gotowa na zmiany. Kto ze stałych bywalców obstawiłby, że Finkla wejdzie do Loży z ostatniego miejsca, ledwo o punkt wygrywając z dwiema kolejnymi osobami. Kto obstawiałby Cienia na ósmym? A jednocześnie świeża krew wskoczyła z takim impetem. :) Thargone, szacun! Count trzeci, Drakaina szósta. Piękne wyniki.

I tak, jak wcześnie przymykałem oko na gadanie Beryla, że głos każdej, pojedynczej, osoby jest ważny, tak teraz przyznaję, że jest. Przecież tylko jedna persona mogła doprowadzić do dogrywki, a dwie zmienić częściowo skład Loży. :)

I to, co jest tutaj na portalu najpiękniejsze, to dyskusja o poglądach, która dyskusją pozostaje. Nigdy (choć staram się nie nadużywać słów “nigdy i zawsze”) nie miałem na celu dyskredytowania nikogo, jako osoby, cenię wszystkich, choć nie cenię wszystkich poglądów związanych z Lożą. Gaworzyłem już z Finklą pod opowiadaniem, pewnie przyjdzie i okazja pogadać z Cieniem, mimo różnic w pewnych sprawach. Nie wiem, czy jest gdzieś taki portal jak ten, jak nasz, gdzie można szczerze powiedzieć sobie wiele spraw i później dalej zgodnie funkcjonować.

Jestem pewny, że “stara” Loża zmieni się mentalnie, chociaż w części, takie wyniki i wcześniejsza gorąca dyskusja nie zostawią nikogo obojętnym. Ba, nawet Beryl widzi konieczność zmian. :)

 

Wszystkiego dobrego, ludziska. Nie objadajcie się zbyt mocno. :)))

Kontakty z innymi osobami, jeśli pozbawione są znaczenia emocjonalnego, przestają się liczyć. D.G.

Gratuluję wybranym. Loża w takim składzie bardzo mi się podoba. Cieszę się szczególnie z obecności Cienia. Brakuje mi do kolekcji jego TAKa ;) No i hrabia w końcu doczekał się należnego sobie miejsca.

"Wolność polega na tym, że możemy czynić wszystko, co nie przynosi szkody bliźniemu naszemu". Paryż, 1789 r.

Gratulacje :)

Gratulacje! Oby Wam się dobrze Lożowało. Nie jest to takie straszne, jak Naz mówi. Nie bójcie się walczyć o swoje racje – portal powinien ewoluować, rozwijać się, zmieniać. Życzę Wam nieustannego zapału, odwagi i rozwagi. I proszę, starajcie się ciągle rozwijać, piszcie coraz lepsze komentarze, nie osiadajcie na laurach.

Gratuluję!

Gratuluję wszystkim członkom nowo wybranej Loży, ale też rezerwistom. Wielkie brawa :)  

Pisanie to latanie we śnie - N.G.

Gratulacje!

A teraz koniec tego dobrego – do roboty ;)!

Częścią tolerancji jest uwolnienie się od kompulsywnej potrzeby słuszności - JeRzy

Gratuluję nowo wybranej Loży i życzę Wam urzędowania bez zgrzytów, a przede wszystkim roku pełnego dobrych tekstów, wartych wyróżnienia piórkami ;)

 

Jednocześnie serdecznie dziękuję wszystkim, którzy na mnie zagłosowali. Byłam przekonana, że po ostatnim roku niskiej aktywności prawie nikt nie zechce na mnie oddać głosu, więc jestem naprawdę miło zaskoczona tym, że aż tylu z Was wskazało, że uważałoby mnie za godną lożankę ;) Sądzę jednak, że dobrze się stało, bo obecna sytuacja zawodowo-rodzinna mnie ciśnie. Wróciłam do dyżurów i mam nadzieję, że dam radę się przy nich utrzymać, więc bynajmniej nie zamierzam znikać z portalu. Czytanie i komentowanie Waszych opowiadań stanowi przyjemną odskocznię od rzeczywistości.

 

Cieniu, bardzo dziękuję. Od teraz musisz się jeszcze bardziej starać, by podtrzymać tradycję głosowania na “NIE”, bo nie będę już Cię mogła w tym wspierać ;D

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

Gratuluję!

Joseheim – głosowanie na “NIE”? Czy ktoś tu czyta Jerzego Urbana? Ale o co chodzi?

No! To do roboty! Kiedy zaczynamy? 

Gratuluję wybranym i rezerwowym. Dziękuję wszystkim za głosy – to wyraz zaufania i znak, że moje opinie są dla wielu istotne.

Ale skończy się chwalenie. Tak pobłażliwy jak do tej pory to nie będę. 

Dla podkreślenia wagi moich słów, Siłacz palnie pięścią w stół!

Piotrze, przecież my tu na portalu nie dyskutujemy o polityce ;)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

Świetny skład, naprawdę dobry wybór. Gratulacje dla całej Nowej Loży, a zwłaszcza dla "starych" lożan – robicie dobrą robotę i ludziska to doceniają. Nowi będą się musieli dopiero wykazać. A gdy zostaną już "starymi", pewnie obejmie ich jakaś kolejna "rewolucja na ostatnią chwilę" i będą odpierali zarzuty stagnacji jakichś nowych portalowiczów napierających w drużynie z tymi, którym zawsze nie pasuje ;) . A portalowe koło czasu będzie się dalej kręcić.

Naz skradła moją kwestię z SB o najlepszym miejscu w głosowaniu. Serdecznie dziękuję za wszystkie głosy zaufania, jak widać, niektórym portalowiczom nie przeszkadzałby nosorożec w składzie porcelany.  To dla mnie zaszczyt. Mam zresztą wrażenie, że w trakcie głosowania Naz wycofała głos na mnie i finalnie dzięki temu nie jestem pierwszym rezerwowym. A w obecnej sytuacji, w razie czego, Panie przodem, Naz. Myślę, że tak naprawdę chciałaś być w Loży bardziej niż ja :). I w sumie powinnaś, bo swoją pracą na rzecz portalu naprawdę zasługujesz.

Po przeczytaniu spalić monitor.

Bardzo dziękuję wszystkim głosującym za kredyt zaufania, zrobię wszystko, żeby oczekiwań nie zawieść. Jestem optymistką w kwestii tego, że świat idzie do przodu, i jakkolwiek zawodowo i hobbystycznie (a i pisaninowo zazwyczaj...) spoglądam w przeszłość, tak życiowo staram się patrzeć głównie w przyszłość.

http://altronapoleone.home.blog

Dziękuję wszystkim za zaufanie. To naprawdę bardzo miłe doświadczenie na Święta.

Uwagi dotyczące tego, że nie zawsze staram się tak, jak mógłbym, również biorę sobie do serca.

Równocześnie podtrzymuję swoją deklarację, że w przyszłym roku nie będę kandydował.

Gratuluję pozostałym wybrańcom i przypominam, że będziemy szczególnie współodpowiedzialni za wizerunek najlepszego portalu literackiego w Polsce.

Fajnie, że pobiliśmy ubiegłoroczną frekwencję.

 

Naz i MrMaras, nie cieszcie się tak bardzo wolnością, bo nie znacie dnia ani godziny. Aż mnie korci, żeby Wam zrobić psikusa  ;)

Dziękuję wszystkim głosującym za udział oraz za zaufanie. Gratuluję także współwybranym do służby na rzecz naszej społeczności i portalu.

I, podobnie jak Cobold, deklaruję, że za rok też biorę przerwę :)

Won't somebody tell me, answer if you can; I want someone to tell me, what is the soul of a man?

Całkiem wporza Loża. Gratulacje :)

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Marasie, owszem, głos zmieniłam spory czas temu, jak były żywe dyskusje o zmianach. Zagłosowałam na ciebie, bo dawałeś niezłe komentarze np. pod Legendą, ale potem zauważyłam, że kompletnie nam nie po drodze w poglądach na portal, a był ktoś, kto mi się nie zmieścił wcześniej na listę i miałam wyrzuty do siebie. Nie bawiłam się w liczenie głosów i życzyłam ci jak najlepiej ;) Nie sądziłam, że o czymkolwiek to przesądzi.

Cieniu, temat stary jak świat, między innymi przez który w zeszłym roku wypisałam się z zabawy :) 

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

Gratuluję miłościwie nam panującym. <3

Gratuluję wszystkim ponownie wybranym, a przede wszystkim nowym lożownikom. :D

"Fajne, a nawet jakby nie było fajne to i tak poszedłbym nominować, bo Drakaina powiedziała, że fajne". - MaSkrol

 

Gratulacje! Owocnej pracy!

Przed nową Lożą poważne zadania. Oczywiście głównym i podstawowym nadal jest przyznawanie piórek. Ale, oprócz tego, chyba Loża powinna zastanowić się nad dwiema sprawami.

Po pierwsze – nad ewentualną modyfikacją siły oddziaływanie nominacji do piórek użytkowników. Była dyskusja w tej sprawie, i to obszerna, i trzeba byłoby sprecyzować wnioski. 

Po drugie – nad ewentualną modyfikacją piórek. Cetnarowski zapowiedział wystąpienie  w tej sprawie, i po jego zamieszczeniu dobrze byłoby definitywnie rozstrzygnąć temat. Też o tym prowadzono obszerną i bardzo ciekawą dyskusję. 

Albowiem portal nie może stać w miejscu...

Poważne i istotne wyzwania.

Pozdróweczka świąteczne. 

Gratulacje :).

Mogło być gorzej, ale mogło być i znacznie lepiej - Gandalf Szary, Hobbit, czyli tam i z powrotem, Rdz IV, Górą i dołem

Bardzo dzię­ku­ję wszyst­kim, któ­rzy raz jeszcze ob­da­rzy­li mnie tak wiel­kim za­ufa­niem i mam na­dzie­ję, że nie rozczaruję ni­ko­go, kto oddał na mnie głos.

Serdecznie gratuluję współwybranym i nie ukrywam, że bardzo podoba mi się perspektywa współpracy z Wami. :)

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Gratuluję! :)

"Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków." - Jonathan Carroll

Gratuluję!

Milczałam, ale cały czas śledziłam dyskusje na temat funkcjonowania Loży. I nie mogę uwierzyć, że zebrałam parę głosów. Bardzo mi miło i mam nadzieję postawić sobie poprzeczkę wyżej... ciekawe co będę chciała tym osiągnąć ;)

Jeszcze raz gratuluję i czeka nas wspaniały portalowy rok :)

Gratulacje... I do roboty!

Co by elektorat wstydem nie okryć. No wiecie, odpowiedź na pytanie:  A na kogo głosowałeś?, bywa bardzo krępująca ;)

Pamiętacie czasy, gdy w loży zasiadało siedem pań? Teraz będą trzy!

Idziemy na jakość, nie na ilość. ;)

Gdyby ci, którzy źle o mnie myślą, wiedzieli, co ja o nich myślę, myśleliby o mnie jeszcze gorzej.

Niezgodnie z duchem czasu. Wszędzie ten paskudny seksizm, fe ;P.

Częścią tolerancji jest uwolnienie się od kompulsywnej potrzeby słuszności - JeRzy

Idziemy na jakość, nie na ilość. ;)

O! To, to, to, a nie jakieś tam chore parytety. :)

Niech nam wybrana loża “miłościwie panuje”. :)

Panie, panowie – ludźmi jesteśmy, nawet jeśli się różnimy, małe co nieco.:D

Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie. A.E.

Bardzo ładne wyniki i dobra frekwencja ;-)

 

Oby to był owocny rok.

"Taki idealny wyluzowywacz do obiadu." NWM

Gratulacje i dla weteranów i dla świeżaków!

„Często słyszymy, że matematyka sprowadza się głównie do «dowodzenia twierdzeń». Czy praca pisarza sprowadza się głównie do «pisania zdań»?” Gian-Carlo Rota

Wznieśmy gorące prośby do Beryla o przyklejenie znaczków nowowybranym, wszak Nowy Rok za pasem, a nuż któreś z nich zapragnie coś nominować już pierwszego dnia posługi? ;)

Spokojnie, dam obecnej Loży czas na spędzenie ostatnich chwil w starym gronie :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Gratulacje :)

Przynoszę radość. A CMowi ból i pożogę.

Gratki. :)

Sto lat pięknej loży! Oby wam się lożowało wygodnie w otoczeniu samych piórkowych i prawie-piórkowych opowiadań <3

www.facebook.com/mika.modrzynska

No to teraz, jeśli tak dobrze życzycie Loży, to piszcie i publikujcie te wspaniałe teksty. ;-p

Babska logika rządzi!

Gratulacje :)

Gratuluję Nowej Loży :)))

O, miałam zagłosować i nie zdążyłam, ech. Niemniej, serdecznie gratuluję wybranym i bardzo dziękuję tym, którzy chcieliby zobaczyć mnie w loży :)

Nowa Fantastyka