- Hydepark: Historia pewnego piórka - apel

Hydepark:

inne

Historia pewnego piórka - apel

Droga Lożo i Administracjo

 

Chciałbym w tym miejscu zrezygnować z piórka za opowiadanie W pogoni za szczęściem, już dawno uznałem, że nie zostało ono przyznane tylko i wyłącznie przez względy literackie, ale fajnie było klikać bezpośrednio do biblioteki (mała dygresja Jasna Strono, stąd moje zmartwienie tak późnym klikaniem Loży, gdyż teraz będę musiał czekać kilka dni zanim mój punkt zostanie przyznany).

Jeśli ktoś zajrzy pod opowiadanie, przekona się, że pierwszy komentarz Finkli jest negatywny lub ewentualnie obojętny, nie można go na pewno określi jako sprzyjający komentarz piórkowy, ale ostatecznie w głosowaniu była na TAK, dlaczego? Albo z dobrego serca, bo udzielam się dużo na forum, albo miała wątpliwości czy jej osobisty gust ma wpływ na głos i choć opowiadanie jej nie kupiło, zagłosowała na TAK. Oba przypadki są niedopuszczalne.

Zmierzam do tego, że stała Loża to stałe gusta i zawężający się trend opowiadań na forum.

Od lat dobrzy pisarze czekają na swoją szansę, Stn – nominowany kilkukrotnie przez czytelników, a który nadal nie ma piórka. Jest Zalth , który je ma ale przegrał piórko z kapitalnym opowiadaniem do konkursu Jestem Legendą, jest Mytrix, który kilka razy ocierał się o piórko. Jest MrBrightside, jest Drakaina, której bardzo trudno było przebić się z piórkiem. I znajdzie się jeszcze kilka innych osób.

W mojej opinii, prawdą jest, co napisał lk, są osoby w Loży dla których lożowanie stało się częścią życia i nie potrafią z niej zrezygnować. Tym samym, mając własne gusta, od lat mają mocny wpływ (dysponując prawie połową głosów) na trend wyróżnianej literatury na portalu NF, oczywiście, nie zawsze są zgodni, co nie zmienia, w mojej opinii faktu, że takowy trend istnieje.

 

APEL

 

Reg, Finklo, Cieniu i Jose, proszę Was, przemyślcie własną rezygnację w zasiadaniu w Loży, nie trzeba dyskutować nad żadną zmianą w wyborach, pozwólcie na rok wejść do Loży nowym osobom, które godnie Was zastąpią. Jest Thargone, MrMaras, Count, Drakaina, Wybranietz, Bellatrix, Deirdriu, Tensza, Werwena, Szyszkowy Dziadek i wiele innych, równie wartościowych osób. Możecie mieć wpływa na zmianę panujących trendów. Możemy wszyscy przekonać się, jak będzie wyglądał przyszły rok na portalu NF, a na pewno będzie inny. Czy lepszy? Nie będziemy wiedzieć, jeśli się nie przekonamy.

 

Wierzę, że dla wszystkich nas literatura jest najważniejsza.

 

W związku z tym, że jest to APEL oraz moja rezygnacja z pewnych (małych) przywilejów i prestiżu, proszę wszystkich o uszanowanie mojej prośby i NIE KOMENTOWANIE mojej rezygnacji i apelu. Poproszę też Beryla o zamknięcie tematu, może się zgodzi.

Ten temat został zamknięty

Nowa Fantastyka