- Hydepark: Przed głosowaniem do Loży 2018

Hydepark:

strona

Przed głosowaniem do Loży 2018

Szanowni!

 

Tegoroczne wybory do Loży wystartują przed południem 3 grudnia i potrwają do końca 23 grudnia.

 

Zanim jednak zaczniemy chciałbym (już tradycyjnie, acz po raz pierwszy w ten sposób) Was prosić o to, by każdy zdecydowanie niechętny lożowaniu zgłosił się w tym temacie. W ten sposób głosujący tworząc swoje listy będą mogli uwzględniać tylko te osoby, które są gotowe podołać temu wyzwaniu :) Przy ogłoszeniu wyborów zamieszczę listę osób, które same się biernego prawa wyborczego wyrzekły.

Uznajmy, że każdy, kto zgłosi w tym temacie wyłączenie swojej osoby z głosowania, nie będzie mógł już swojej decyzji odwołać. Czas na przemyślenia macie do końca głosowania, ponieważ liczą się oddane głosy według stanu na koniec 23 grudnia (i te oddane wcześniej w związku z tym można do tej daty edytować).

Komentarze

obserwuj

Proszę na mnie nie głosować. Pozdrawiam.

Kontakty z innymi osobami, jeśli pozbawione są znaczenia emocjonalnego, przestają się liczyć. D.G.

Proszę o wyłączenie mnie z głosowania.

Paper is dead without words; Ink idle without a poem; All the world dead without stories; /Nightwish/

Co prawda wątpię, by po mojej bardziej nieobecności niż obecności w tym roku ktokolwiek chciałby na mnie głosować, ale jeśli komuś by jednak to wpadło do głowy– to byłoby mi miło, ale jednak podziękuję. :)

Ja skorzystam z okazji i podziękuję za zaufanie, jakim obdarzyliście mnie ostatnim razem. 

Ponieważ jednak mi się w życiu trochę pozmieniało i brakuje mi czasu na wiele rzeczy, w tym roku proszę o nie głosowanie na mnie. Mimo ogromnej frajdy i jednocześnie zaszczytu bycia członkiem Loży, nie chcę blokować miejsca komuś, kto będzie regularniej niż ja ostatnio uczestniczył w jej i portalowym życiu. 

Pisanie to latanie we śnie - N.G.

Właściwie mógłbym się podpisać pod słowami Śniącej. Dziękuję za możliwość współtworzenia Loży w tym roku i proszę o niegłosowanie na mnie. 

Fajnie by było zostać członkiem loży, ale niestety moja obecność na forum wygląda tak, że jestem całkiem aktywny przez parę tygodni, a potem znikam na parę miesięcy. Więc nawet jakby ktoś mi zaufał na tyle, by chcieć oddać na mnie głos, lepiej tego nie robić :)

ironiczny podpis

Nie spodziewam się głosów oddawanych na moją osobę, ale na wszelki wypadek, proszę na mnie nie głosować, podobnie jak Issander czasem jestem mocno aktywna, a czasem znikam. Poza tym jestem niezdolna do wyrażania negatywnych opinii i tekstów, które mi się nie podobają w ogóle nie komentuję. Pozdrawiam serdecznie.

Ja klasycznie również upraszam o to, by nie brać pod uwagę mojej osoby. Wiecie, że lubię gwiazdorzyć, ale jestem też chorobliwie obowiązkowy, a biorąc pod uwagę brak czasu, byłby to problem, co zresztą widać po liczbie komentowanych przeze mnie opowiadań.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Gdyby coś – mam artretyzm. I Parkinsona. I Alzheimera. I sklerozę...

Tak że, ten...

Nie żebym się spodziewał tłumu głosujących ;P.

Częścią tolerancji jest uwolnienie się od kompulsywnej potrzeby słuszności - JeRzy

Staruchu, jak widać jesteś idealnym kandydatem. ;p

"Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków." - Jonathan Carroll

Jako antypatyczny gruboskórny besserwisser, czepiający się zanadto szczegółów merytorycznych wiem, że nie mam szans, ale i tak zaznaczam na wszelki wypadek, że nie nadaję się do loży, zatem nie chcę.

Róbcie jak chcecie (tzn. głosujcie, jeśli chcecie). Zostawiam ślad, żeby nie było, że może przegapiłam w tym roku sprawę.

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

Z drobnym spóźnieniem proszę o wypisanie mnie z listy kandydatów, niestety nie będę miałbym na tyle wolnego czasu, żeby uczestniczyć w działaniach Ložy.

No rest for the Wicked https://www.facebook.com/thewickedg/

Naz mi doniosła, że jacyś ludzie na mnie głosują, więc piszę, żeby tego nie robić i podmienić mnie w głosach na kogoś, kto się nadaje. Ja w ogóle nie wychodzę z Hyde Parku, więc...

Zapraszam na stronę autorską: www.facebook.com/LadyWrites - Anna Szumacher

Swoją drogą to fascynujące, że osoba z dosłownie zerową aktywnością w dziale opowiadań potrafiła doczekać się kilku głosów w głosowaniu Loży. To się nazywa dobra opinia :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Toteż dlatego nawet nie wpisywałam się na listę do nie-głosowania, bo uznałam, że nikt nie wpadnie na taki pomysł. Byłabym beznadziejnym nożowni... Lożownikiem! ;-)

Zapraszam na stronę autorską: www.facebook.com/LadyWrites - Anna Szumacher

Rychtyk jak przepiśczyni – jestem zaskoczona, że komuś przyszło do głowy na mnie głosować i pokornie dziękuję za ten zaszczyt, ale jestem nieodpowiedzialna :)

Humility is not thinking less of yourself - it's thinking of yourself less.

Zepsułaś moją listę :(

Przynoszę radość. A CMowi ból i pożogę.

Widzisz, że jestem nieodpowiedzialna :)

Humility is not thinking less of yourself - it's thinking of yourself less.

I zadowolona ;)

Przynoszę radość. A CMowi ból i pożogę.

Nowa Fantastyka