- Hydepark: nowa, moja

Hydepark:

książki

Komentarze

obserwuj

Ja chcę. Choćby po to, by mieć “Śnieżkę” na papierze :) Daj namiary, gdzie wysłać przelew (chcę też autograf od razu:P).

Wtrącę się tylko zawczasu – takie rzeczy to na priv :) Bo nie można tutaj się reklamować bez zgody działu reklamy. Dlatego – informacja o wydaniu tak, kwestie finansowe uprzejmie proszę pominąć.

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

O, gratulacje! Znowu ktoś z NF na papierze!

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Berylu, to się więcej nie powtórzy. A ze względu na bardzo niską popularność autora, może na ten post przymkniemy już oko??? :)

 

 

Poszło PW, bo chciałbym z autografem. :)

Kontakty z innymi osobami, jeśli pozbawione są znaczenia emocjonalnego, przestają się liczyć. D.G.

Który post? :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

:)

dorjee, żyjesz :P I jeszcze można coś twojego kupić! Pamiętając wciąż Śnieżkę, chętnie się zgłoszę, ale po wypłacie... 

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

Miło mi, że kilka osób pamięta :) Zapraszam po wypłacie. Tej albo następnej :)

Półtora roku po zakupie “Baśni” udało mi się przeczytać kilka opowiadań. Bardzo dobrze też się stało, że zostawiłeś na forum opowiadanie Śnieżka. Dzięki temu łatwiej będzie zainteresowanym osobom wyobrazić sobie, czego mogą się spodziewać w Twoim zbiorze. :) W końcu dostałeś za powyższe opko piórko, kilka szóstek i piątek. :) A śmiem mówić, że to wcale nie jest najlepsze opowiadanie. :) Mam na myśli poziom, bo Śnieżka jest chyba jedynym, twardym SF. Inne przypisałbym właśnie do forumowej kategorii Inne. I choć nie przeczytałem jeszcze wszystkich, jak do tej pory jestem bardzo usatysfakcjonowany lekturą.

Nie chcę tu spojlerować i omawiać każdego opowiadania, ale na razie najbardziej spodobał mi się Władca Marionetek. :) Świetny, świetny obraz psychologiczny bohatera, Darku. :) Jestem pod dużym wrażeniem. Drabina Jakubowa, choć pomysł jest oklepany i niejednokrotnie ekranizowany, wybrzmiewa u Ciebie z ciekawą nutą, która pozostawia na końcu niedosyt. Demon to też znany temat i tak samo jak Drabina, zawiera duży powiew świeżości.

Co tu dużo mówić, zrobiłeś kawał dobrej roboty! Pogratulować.

 

Mam tylko uwagę do jednego, niestety nie podoba mi się samo wydanie książki. Widzisz, przypomina mi formatem szkolny zeszyt i podświadomie kojarzy mi się szkolnie, słabo i tanio. :( Przepraszam, ale wolę książki w formatach typowo książkowych. Poniżej zrobiłem zdjęcie Baśni na tle książki naszego forumowego kolegi Jacka Łukawskiego i jednej z części Warhammera. Wolałbym jeden z tych formatów, były mniejszy od Twojego i książka byłaby grubsza, a gdyby tak zwiększyć rozmiar czcionki o jeden, też wyszłoby więcej objętości, obecna jest dosyć mała. Nic nie poradzę, że lubię grube książki. :) To działa podświadomie. Ostatecznie dobiła mnie biała “pieczątka” Faktorii, wygląda fatalnie na tle bardzo dobrej ilustracji. Szkoda, że nie jest bardziej wtopiona w tło.

Rozwlekam się tak na temat wydania, bo moim zdaniem nie sprostało ono znakomitej zawartości.

Spodziewam się, że reszta opowiadań, których jeszcze nie przeczytałem jest równie dobra. :)

 

Pozdrowienia.

 

 

Kontakty z innymi osobami, jeśli pozbawione są znaczenia emocjonalnego, przestają się liczyć. D.G.

O:o, Darconie, dzięki za napisanie tego komentarza i w wspomnienie w nim, że to twarde sf. w dodatku jeszcze jest dobre! :) Z przyjemnością je przeczytam.

A ja tam lubię cieńsze książki, bo te grube z reguły można wyciskać jak cytryny.

Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie. A.E.

Polecam, przeczytałam już dawno (i pożyczyłam mamie) :) Tylko ze “Śnieżki” wyleciało moje ulubione zdanie, ech :P a to jedno z najlepszych, imo, sf jakie czytałam na portalu :)

:D, dzięki, Bello. dzisiaj mi się dzień trochę “rozjechał”, ale mam już w kolejce, której się w tym przypadku nie będę za bardzo przyglądać.

Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie. A.E.

Nowa Fantastyka