- Hydepark: Nabór smoczych tekstów do antologii

Hydepark:

opowiadania

Nabór smoczych tekstów do antologii

Postanowiłem odrobinę zmienić taktykę. ;)

 

W Fantazmatach pracujemy nad wydaniem (cztery lata po konkursie) “Dragonezy”, czyli antologii, która pierwotnie składać miała się z tekstów konkursowych, a o której zmianie profilu zadecydowaliśmy kilka dni temu.

 

Tym samym zapraszam do zgłaszania tekstów, w którym głównym motywem przewodnim są smoki. Zaznaczam jednak, że przede wszystkim zależy mi na zgłoszeniach osób innych niż autorzy i na tekstach takich, które naprawdę trzymają wysoki poziom (te nagrodzone piórkami już zostały mi zaproponowane). 

 

Czekam do końca miesiąca, później postaram się wyłonić ze zgłoszeń 5 do 10 tekstów, które uznam za odpowiednie do wzbogacenia antologii, i których to autorów zaproszę do współpracy.

Komentarze

obserwuj

Do końca miesiąca, sadysta...

Idę płakać nad tekstem na “Umieranie”...

Zapraszam na stronę autorską: www.facebook.com/LadyWrites - Anna Szumacher

A te biblioteczne przejrzałeś?

Babska logika rządzi!

Ze Skonecznym i Wickedem badamy bibliotekową Dragonezę, pod tagiem sprawdzę w weekend.

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

Pod tagiem niewiele sprawdzisz, korzystaj z tego linka, który Wam dałam w poprzednim wątku.

Babska logika rządzi!

Ok!

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

Rozumiem, że opowiadania niepublikowane na portalu nie wchodzą w rachubę?

http://altronapoleone.home.blog

drakaina, mogę rozważyć, ale tekst naprawdę musi “chwytać za jaja”. ;)

 

Finkla, pamiętam, ale przeglądać 200 opowiadań? :P Liczę na to, że ktoś pamięta te szczególnie warte uwagi.

https://fantazmaty.pl

Ech, nie zajrzał, ale marudzi. Otóż, nie dostaniesz się tak łatwo do wszystkich 200 tekstów, bo się coś z tagami posypało. Możesz oglądać tylko pierwszą stronę. Pod linkiem ode mnie teksty są posortowane tak, że biblioteczne są na górze. Szczęściem, wszystkie mieszczą się na pierwszej stronie. Zwycięskie z Dragonezy już macie, biblioteczne z Dragonezy w trakcie obcykiwania, więc dużo tego nie zostało.

Babska logika rządzi!

No dobra, wyciągnę ten tekst z dyskowego limbo, zobaczę, może przeredaguję i wrzucę jakoś w weekend na forum, bo nie mam pojęcia, co chwyta, a co nie za jaja, zwłaszcza bardzo złe wilki ;)

http://altronapoleone.home.blog

Wnyki? ;-)

Babska logika rządzi!

Bolesne... ;)

http://altronapoleone.home.blog

Cztery teksty z portalu zostały już “wzięte” dodatkowo, daję czas do końca tygodnia na zgłoszenia (lub napisanie, jak funthesystem). drakaina, na ciebie patrzę. ;)

https://fantazmaty.pl

Ups. Ja już się poddałam, bo tekst wymaga poprawek, a ja przez ostatnie trzy dni podróżowałam,  a wcześniej miałam urwanie głowy, ale skoro do końca tygodnia... Mam to przy sobie na dysku, bo i tak planowałam popracować nad tym i wrzucić ot tak na forum, więc może zdążę. I w ogóle nie wiem, czy podpada pod smoczy temat, choć jest o smoku ;) W każdym razie, jeśli zdążę, to wrzucę.

http://altronapoleone.home.blog

Drakaina, wyślij Fenrirowi na maila, nie wrzucaj już tutaj. I nie musi być perfekcyjny technicznie pod względem wykonania (zauważyłam, że masz bardzo dobrą technikę i styl, a tacy ludzie zazwyczaj są perfekcjonistami); niezłe wykonanie i intrygująca fabuła wystarczą ;)

"Po opanowaniu warsztatu należy go wyrzucić przez okno". Vita i Virginia

Nowa Fantastyka