- Hydepark: NF i FWS na Lubimy Czytać

Hydepark:

czasopisma

NF i FWS na Lubimy Czytać

Mając zgodę i błogosławieństwo JeRzego rzucam temat pod dyskusję. 

 

O tym, że portal Lubimyczytac.pl kompletnie nie ma pojęcia o fantastyce wiadomo od dawna (a przynajmniej od chwili, w której wpierw wyrzucili horror poza fantastykę, a potem to samo zrobili z science fiction...), niemniej – bazę użytkowników posiadają potężną i czasem nawet znajdzie się tam coś wartościowego.

Zamysł jest taki, by dodawać aktualne numery NF i FWS do swoich biblioteczek, w razie możliwości dorzucać swoje trzy grosze w formie opinii. Wiem, że tutaj częściej pozwalamy sobie na bardziej osobiste  traktowanie tekstów i/lub autorów, ale zawsze można po prostu “ocenić” dany numer i przekleić choćby dwa-trzy zdania. Najnowsze opinie wyświetlają się na stronie głównej LC, zawsze istnieje szansa, że ktoś nowy kliknie w link i przekona się, że istnieje coś tak fajnego jak NF ;) 

Z tego, co zdążyłam zauważyć, to zawsze ktoś, prędzej czy później, dodaje najnowszy numer do bazy, chciałabym to robić w dniu premiery, by spamować troszku w social mediach linkami.

Użyszkodników posiadających konta na LC zachęcam do klikania, bo obecnie to tak trochę biednie wygląda :/

 

Linki do NF z tego roku:

  1. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4820845/nowa-fantastyka-424-01-2018
  2. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4823322/nowa-fantastyka-425-02-2018
  3. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4844055/nowa-fantastyka-426-03-2018
  4. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848062/nowa-fantastyka-427-04-2018
  5. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4848973/nowa-fantastyka-428-05-2018

Linki do FWS z tego roku:

  1. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4822723/fantastyka-wydanie-specjalne-nr-1-58-2018
  2. http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4849703/fantastyka-wydanie-specjalne-2-59-2018

Kolejne linki będę dodawać jako nowe komentarze, by nam nic nie umknęło ;) 

 

 

Komentarze

obserwuj

Dzięki za tę zacną inicjatywę! Ja też zachęcam bardzo do aktywności, żeby było nas widać, słychać i czuć... czy jakoś tak. ;)

Często dopisuję się do NFa na LC, a parę numerów sama dodałam ;) Jakby co mam status Bibliotekarza, więc jakby jakieś babole się trafiły mogę pomóc. No i oczywiście popieram inicjatywę! :)

Tylko nie "Tęcza"!

Nie mam tam kurcze konta, ale popieram gorąco zwiększenie aktywności na tym portalu :) Kto nie klika NF na LC ten trąba ;)

Zapraszam: www.jacek-lukawski.pl

JeRzy – nie ma za co. to w sumie i dla mnie mała motywacja, by być może zacząć krótkie opinie na LC wrzucać  ;) 

 

Tensza – o, dobrze wiedzieć. Ostatnio LC mi się przycięło podczas dodawania FWS i w sekcji poświęconej tłumaczom mamy tylko Pawła Laudańskiego. 

 

Jacek_L – o to to! Nie bądźcie trąbami ;)

 

 

Na początku było Słowo. Potem pojawił się pieprzony edytor tekstu. Potem procesor myślowy. A potem nastąpił koniec literatury.

Niniejszym dziękuję Staruchowi za dodanie najnowszego numeru do bazy (i za zamieszczenie opini :) ) – tak mi miesiąc uciekł, że tuż po premierze czerwcowej NF miałam “już zaraz dodać”, a tu nagle połowa czerwca się zrobiła. Chyba wpiszę sobie NF do pracowego kalendarza – ten nie wybacza opóźnień :P

 

Dla zainteresowanych link: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4852476/nowa-fantastyka-429-06-2018

 

Na początku było Słowo. Potem pojawił się pieprzony edytor tekstu. Potem procesor myślowy. A potem nastąpił koniec literatury.

blush

"Z wiekiem romantyzm wypierany jest przez reumatyzm" - Arnubis

Nowa Fantastyka