- Hydepark: Użytkownicy NF na Warsaw Comic-Con

Hydepark:

czasopisma

Użytkownicy NF na Warsaw Comic-Con

Ktoś wybiera się w ten weekend na wspomniane w temacie wydarzenie?

 

Ja razem z kolegą Michałem Podłubnym mam prelekcję “Wprowadzenie do świata The Elder Scrolls”, organizowaną z ramienia grupy “Jak Będzie w Conworldzie”. Piątek, godzina 16:00, sala niebieska. Mam zamiar pokazać, że TESy to nie tylko “symulatory chodzenia po lochach”, ale także bogaty świat inspirowany wieloma motywami filozoficznymi i religijnymi. Przy okazji będzie można pośmiać się z mojego debiutu w roli prelegenta :D

 

Widzę, że będzie też obecny Artur “Dzikowy” Olchowy, o 17:00 w piątek bierze udział w panelu “Świat się skończył. I co teraz?”, zaraz po nim jego prelekcja “Gottlieba topichy porwały, czyli mazurski folklor” na sali niebieskiej.

Komentarze

obserwuj

Może pojawię się na chwilę, najpewniej w niedzielę.

Ja niestety w niedzielę wracam już do domu, więc mnie nie będzie. Złapać mnie na pogawędkę będzie można przez praktycznie cały piątek i sobotę.

No rest for the Wicked https://www.facebook.com/thewickedg/

Hej, będzie stoisko klubów fantastyki pod zajdlowym sztandarem, gdzie zapraszamy do łapania się na pogawędki. Żeby nie było, dziś odebrałem od JeRzego fanty od NF, czyli będzie też można coś (u-/wy-)grać. :D

"Białka były czerwone, a źrenice większe niż całe oczodoły"

Oj, działo się przez ten weekend, działo...

 

Oprócz prelekcji o TESach dostałem jeszcze szansę wystąpienia w panelu o kolonizacji Układu Słonecznego razem z Marcinem Podlewskim i Kamilem muzyką, a w sobotę moderowałem panel o Wojnie w Kosmosie, gdzie oprócz dwóch wspomnianych wcześniej panów gościem był także Marcin Przybyłek. Wyszło to trochę na spontanie, ale kumple z ekipy siedzący na widowni mówili, że nie wypadłem najgorzej :D Czułem się zaszczycony będąc w takim gronie, było to bardzo wartościowe doświadczenie.

 

Miałem również okazję poznać naszego redaktora naczelnego i Adama Podlewskiego z Fantomu, dzięki miałem możliwość wystąpić na tymże konwencie (jeżeli to czyta, to jeszcze raz dziękuję). Ogółem poznałem sporo ciekawych ludzi.

 

Na moim fanpage’u na FB https://www.facebook.com/thewickedg/ można znaleźć transmisje z trzech prelekcji – Jacka Radzymińskiego o okultyzmie w Harrym Potterze (również nasz kolega z portalu, jego teksty można znaleźć tutaj), moja i Michała “Hellza” Podłubnego o TESach (niestety urwana w ¾ bo padła bateria :( ) oraz ekipy z Conworldawki, Jana Mikołajczyka, Michała “Fasta” Gralaka i Emiliana Sornata, którzy mówili o tworzeniu fikcyjnych światów i powielanych w nich motywach. Zapraszam do oglądania.

No rest for the Wicked https://www.facebook.com/thewickedg/

Nowa Fantastyka