- Hydepark: Fantazmaty - rekrutacja

Hydepark:

inne

Fantazmaty - rekrutacja

Część portalowiczów pewnie dopiero dowiedziała się o naszym istnieniu, inni pewnie wiedzą już od dłuższego czasu, jeszcze inni zapewne dowiedzą się teraz. :)

 

W skrócie: początkowo miała to być jedna antologia (następca Geniuszy Fantastyki, ale już w bardziej dopracowanej formie i w ramach samodzielnego projektu), szybko jednak okazało się, że pracy będzie więcej, niż przewidywaliśmy (dwa zbiorki opowiadań w planach, drugi konkurs i antologia zaplanowane na przyszły rok), jak już część użytkowników wie, wydamy też antologię pokonkursową Dragonezy i Jestem legendą

 

No ale do konkretów. Cały czas prowadzimy rekrutację (bo pracy będzie raczej więcej niż mniej, jeśli tylko nic nie stanie nam na drodze), szczegóły można znaleźć na naszej stronie: http://fantazmaty.pl/kontakt/rekrutacja/

 

Niestety nie płacimy – nie mamy po prostu z czego, bo antologie będą dystrybuowane całkowicie za friko, autorzy i ekipa także udzielają się całkowicie za darmo (a nawet dopłacają, jeśli przeliczyć czas i umiejętności na realną, twardą walutę). Jeśli to jednak nie przeszkoda, a chcecie się dobrze bawić, poznać ciekawych ludzi i zdobyć trochę doświadczenia – zapraszam. :) 

 

Jeśli pojawią się jakieś pytania, to zapraszam na PW lub pod adres dawidwiktorski@gmail.com

Komentarze

obserwuj

Mam siebie i grafika do pomocy. Tylko muszę się zastanowić, co ja potrafię...

Niewolnicy, zrzeszeni w słabości, boją się pana - samotnika, którego nie są w stanie kontrolować, którego mocy nie mają, a jego atencji nie mogą zdobyć. (Nietzsche)

Naz, patrząc na Twoje liczne talenty, to pytanie powinno brzmieć, czego nie potrafisz ;)

Pisanie to latanie we śnie - N.G.

Chętnie bym pomogła, gdyby czas był z gumy i talentu nieco więcej.;)

"Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków." - Jonathan Carroll

Morgiana89, odezwij się, nie wymagam wyrabiania połowy etatu i CV na 10  stron. ;)

http://fantazmaty.pl

jak już część użytkowników wie, wydamy też antologię pokonkursową Dragonezy

Łot de hek?

 

Jak można się znaleźć w tej części użytkowników, która wie, aka. gdzie się można dowiedzieć czegoś  więcej o tym? Bo klasycznie nic się nie orientuję, jak to się mówi obudziłem się z palcem w uchu*

 

*od teraz się tak mówi.

 

Swoją drogą, tak sobie myślę, że dosyć wnikliwy betaczytacz [np. ja] pewnie znalazłby tam u Was jakieś zajęcie ale brałem udział w pierwszych Fantazmatach, w Dragonezie znalazłem się wśród zwycięzców [wspomnień czar :’] ], a w Jestem Legendą planuję brać udział. Czy jest sens się tam do Was zgłaszać w takim wypadku?

 

EDIT: Ta no, więcej ćpaj, Skoneczny. Fałszywych wspomnień czar XD

No nieźle.

Ja wysłałam zgłoszenie, ale chciałabym wziąć udział w konkursie Naz. Wyklucza jedno drugie?

"Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków." - Jonathan Carroll

Skoneczny, wysyłałem maila zwycięzcom Dragonezy (z wyjątkiem dwóch osób, które w ogóle nie odpisały na PW Anki Grzanek). Sprawdzałeś skrzynkę? W każdym razie w wielkim skrócie: w okolicach wakacji będziemy nad tym pracować, bo wcześniej mam “Fantazmaty” wiosenne na głowie.

Do grona betaczytaczy (a także i gammaczytaczy, czyli już po całym procesie wydawniczym) zapraszam – teksty z konkursu wyłaniane są przez osobne grono, więc nie ma żadnych przeszkód, czy to w Fantazmatach, czy to w Umieraniu, czy to w Jestem legendą czy Dragonezie. 

 

Morgiana, jak wyżej – nie wyklucza się, szczególnie w przypadku konkursu Naz, bo to po jej (czyli portalu) jest wyłonienie zwycięzców, ja przejmuję ich już na okoliczność wydania. Na zgłoszenie do wieczora ci odpiszę.

http://fantazmaty.pl

Kurde, nic nie mam. Nie mam też żadnego PW od Anki Grzanek, kimkolwiek jest... O_o

 

EDIT: Nie wieleeee dać mooooogę Ciiiii, bo saaaaaaam... Niewiele maaAAAaam...

 

EDIT2: Jezu, jaka wtopa XDDD

Pomyliłem konkursy. Dobra, nieważne, nic nie mówiłem, idę się schować gdzieś głęboko.

 

EDIT2,5: A zanim się schowam: czy zgłoszenie do zespołu Fantazmatów i późniejsze ewentualne bycie jego członkiem przekreśla możliwość uczestniczenia w kolejnych Fantazmatowych konkursach [tych stricte Fantazmatowych]?

No nieźle.

Nie, bety (aka recenzenci) i gammy (aka weryfikatorzy) nie uczestniczą w odsiewaniu i ocenianiu prac konkursowych, tylko tych wewnętrznych (tj. zaproszonych autorów). Chyba że chcą i przy konkursie pomóc, ale wtedy sobie blokują w danych zmaganiach możliwość udziału.

http://fantazmaty.pl

Śniąca, fajne żarty!

Ech, to nie było mądre posunięcie. Teraz już w ogóle nie mam życia :P

Niewolnicy, zrzeszeni w słabości, boją się pana - samotnika, którego nie są w stanie kontrolować, którego mocy nie mają, a jego atencji nie mogą zdobyć. (Nietzsche)

Wcześniej też nie miałaś, ale teraz chociaż masz w tej pustce trochę sensu. :P

http://fantazmaty.pl

Podbijam temat – mogę was zapewnić, że praca nad antologiami to świetne doświadczenie, w związku z którym można szlifować także swój warsztat. Jeżeli tylko ktoś ma odrobinę czasu, bardzo nam się przyda m.in. do weryfikacji tekstów. A dobrze wiem, że są tutaj ludzie z talentem do wyłapywania baboli.

Niewolnicy, zrzeszeni w słabości, boją się pana - samotnika, którego nie są w stanie kontrolować, którego mocy nie mają, a jego atencji nie mogą zdobyć. (Nietzsche)

Dodam też, że obecnie najpilniej potrzeba nam korektorów (obecne grono jest bardzo nieliczne i w związku z tym mocno obciążone).

http://fantazmaty.pl

Hmm, a jak bardzo sztywne podejście macie do deadline’ów? Bo ja mógłbym jako betareader/korektor (Betowałem powieści Naz, Mirabell, Ochy, Madeja90 i sporo opowiadań na portalu) ale mam strasznie zapchany grafik, jestem w trakcie betowania powieści kam_mod, do tego pracuję nad własną powieścią i pewnym projektem literackim. Mógłbym też załatwić bezpłatną reklamę dla antologii na kilku facebookowych grupkach fantastycznych i okołonerdowskich ze sporą liczbą członków.

No rest for the Wicked https://www.facebook.com/thewickedg/

Ogółem sztywnego podejścia nie ma (ale też żeby nie było tak, że się podejmujesz i oddasz za pół roku), ale jak się zbliża termin oddania plików do składu, to nie ma zmiłuj, albo wtedy nie bierzesz/rezygnujesz, albo wyrabiasz do konkretnego dnia. Naz ci pewnie lepiej to opisze niż ja. :) 

Dział weryfikacji jest generalnie raczej luźnym działem, nie licząc obecnej sytuacji. Pomoc w promocji zawsze bardzo mile widziana.

http://fantazmaty.pl

Posłałem zgłoszenie :)

No rest for the Wicked https://www.facebook.com/thewickedg/

Oddaliśmy antologię do składu, można się wyspać...

 

W najbliższych dniach będę odpisywał na maile, jeśli ktoś chce do nas dołączyć (Wicked, właśnie posłałem odpowiedź), to zapraszam.

http://fantazmaty.pl

Nowa Fantastyka