- Hydepark: Władca Pierścieni/Hobbit - co kupić

Hydepark:

filmy i seriale

Władca Pierścieni/Hobbit - co kupić

Ziomeczki moje najdroższe, umiłowani w Eru i przyjaciele Ghan-buri-ghana, sprawę mam następującą: odczułem ogromną potrzebę posiadania na półce ekskluzywnego blue raya z Władcą i Hobbitem. Znam wszystkie wady i zalety tych filmów, więc nie w tym rzecz. Zacząłem sobie grzebać, co by tu i znalazłem to wydanie.

 

(tak, jestem gotów wydać 500 dolarów, jestem człowiekiem biednym nie bez powodu)

 

Jednak opinie na Amazonie są druzgocące w większości – że to nic nie wnosi, że kiedyś będzie lepsze wydanie, albo, że chociaż powinno być. No i nie wiem, ja tam bym kupił – chcę jak najwięcej dodatków, materiałów dodatkowych, jak najwięcej ciekawostek o produkcji. Chcę jak najwięcej o filmach (wszystkich sześciu). Czy jest na rynku jakieś lepsze wydanie, albo równie obszerne i tańsze? Tego jest milion edycji i się gubię.

A może wiecie coś, czego nie wiem, że na przykład na za rok jest zapowiedziane jakieś jeszcze bardziej hiperwydanie i już w ogóle będzie zajebiście? Jak to widzicie? Ktoś tu ogarnia? Albo może jest jakiś przewodnik?

Komentarze

obserwuj

Nie odtworzysz w naszym regionie

"Przychodzę tu od lat, obserwować cud gwiazdki nad kolejnym opowiadaniem. W tym roku przyprowadziłam dzieci.” – Gość Poniedziałków, 07.10.2066

To akurat da się obejść

Dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół

LOTR/Hobbit z USA są region free :P

“Tekst ma się bronić sam. Pewnie, tylko bywa tak, że nie broni się on nie ze względu na autora, tylko czytelnika" --- Autor cytatu pragnie pozostać anonimowy :)

Nowa Fantastyka