- Hydepark: Wesołych Świąt!

Hydepark:

inne

Wesołych Świąt!

Co prawda zauważyliśmy już, że w tym roku oficjalna platforma handlu życzeniami znajduje się w wątku Darcona, ale my, Trzecia Demokratycznie Wybrana Loża Portalu Nowej Fantastyki – oraz nasz Szara Eminencja – chcieliśmy złożyć Wam życzenia ciut bardziej... oficjalnie. Stąd też osobny wątek.

 

Pytanie tylko, czego można Wam życzyć ponad standardowym – acz nieodmiennie szczerym – “Wesołych Świąt, zdrowia, szczęścia, radości i, generalnie, to wszystkiego najlepszego, szczególnie pod choinką”?

No cóż, przede wszystkim życzymy Wam – i sobie – byście się nie zmieniali, bo jesteście po prostu zajebiści. Koloryt postaci, charakterów i talentów, jaki tu tworzycie, nieodmiennie zachwyca i sprawia, że ten portal staje się miejscem ciekawym i bezwzględnie wyjątkowym. I za to, korzystając z okazji, chcielibyśmy Wam dzisiaj też i podziękować: DZIĘ-KU-JE-MY!

Życzymy Wam również, byście nigdy nie tracili  ochoty i zapału do pisania, i by przynosiło Wam ono coraz więcej radości, satysfakcji i spełnienia, i nawet kiedy Wena pokaże Wam tyłek, to łapcie ją – albo jego – za ów fragment CAŁOKSZTAŁTU i ściskajcie mocno (acz pieszczotliwie), aż wątek Tenszy “Pochwal się!”, zacznie bić wszelkie rekordy popularności.

 

Z głębokimi ukłonami, szczerymi uśmiechami i rudolfowymi nosami,

beryl (Emil) i Loża NF:

Joseheim (Ania),

Śniąca (Ola),

Regulatorzy (Jolka),

Finkla (Sylwka)

Cobold (Krzysiek)

MrBrightside (Mateo)

Funthesystem (Krzysiek),

NoWhereMan (Jurek)

Cień Burzy (Piter)

 

Peace!

Komentarze

obserwuj

Więc jeszcze raz: Wesołości Świąt!

 

Peace!

"Zakochać się, mieć dwie lewe ręce, nie robić w życiu nic, czasem pisać wiersze." /FNS – Supermarket/

Dziękuję! Wam również życzę wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Po przeczytaniu spalić monitor.

heart

 

Wesołych Świąt! I oby Wena dala się też złapać za inne części ciała ;)

Seksowne te życzenia. ^^

 

Wesołych Świąt, Lożo!

 

Wesołych Świąt :)

Dzięki i wzajemnie! Wesołych wszystkim! (Tu: Mateusz)

"Jak się ktoś utopił to nie znaczy, że się utopił tylko, że się nie utopił i popełni samobójstwo." - Borowik

Wesołych. :-)

Cóż za coming out! Podziękowania (od Konrada :P)

Wesołych Świąt. :)

Wesołych! (Krzysztof) ;)

Jakiś błyskotliwy tekst z internetów.

Trochę spóźniona, bo rzadko zaglądam do Hydeparku, ale chciałam podziękować za życzenia i również życzyć wam Wesołych Świąt (święta) i oczywiście wielu wspaniałych sukcesów, zdrowia, żebyście mogli się tymi sukcesami w pełni cieszyć i oczywiście Inspiracji/Weny do tworzenia nowych genialnych tekstów. Niesamowicie się cieszę, że wpadłam pewnego wrześniowego poranka, żeby zajrzeć tutaj i tak już zostałam i mam nadzieję się z wami dalej rozwijać, uczyć się od was i wdawać w dziwne debaty, które zawsze trzymają cywilizowany poziom. Jesteście super społecznością <3 (Amelia)

Święta jeszcze trwają, więc się nie spóźniłam. A poza tym czarodziej nigdy się nie spóźnia, tylko... E, i tak pewnie jesteście zbyt rozleniwieni, żeby na to narzekać, no wiecie, z brzuchami pełnymi pierników, pierogów i tego takiego dobrego ciasta, którego kroi się, żeby tylko spróbować, a kończy się... No, wiadomo jak.

 

Ja życzę nie tylko Wesołych Świąt, ale i Wesołych Dni Aż Do Samego Końca Roku, A Może i Parę Dni Dłużej. I aby wena sprzyjała wszystkim!

 

 

Nowa Fantastyka