- Hydepark: Radosnych Świąt

Hydepark:

inne

Radosnych Świąt

Piszę do Was już dzisiaj, zapewne spora część zaczęła lub zacznie za chwilę świąteczną podróż. Tym życzę szerokości i czarnego pod kołami. Wszystkim zaś spokojnych, zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Tym, którzy wierzą i tym, którzy nie wierzą. Tym, co obchodzą i tym, co nie obchodzą.

Życzę każdemu z Was napisania bestsellera, także tym, którzy wcale nie chcą, aby wracając do domu po spotkaniu z tysiącem fanów, mogli powiedzieć „Eee, to nie dla mnie”.

Życzę samotnym spotkania drugiej połówki, także tym, którzy wcale nie chcą, aby wracając do domu z randki przy świetle księżyca, gdzie trzymali się za ręce i patrzyli sobie głęboko w oczy, mogli powiedzieć „Eee, to nie dla mnie”.

Życzę bezdzietnym dzieci, nawet tym, którzy ich nie chcą i gdy będą je już mieli, mogli powiedzieć... Nic nie będą mówić, padną na pysk ze zmęczenia. ;)

Życzę tym którzy mają już dzieci, aby w Święta były grzeczne, za wszystko dziękowały, nie broiły i się rodziców słuchały... Eee, może nie wszystkich tych rzeczy, bo w końcu to nie byłby nasze dzieci. :)

Życzę weny, by często była z Wami. Aby pisanie wychodziło Wam, jak pieniądze z portfela i wchodziło jak pierwszy pączek w Tłusty Czwartek.

Życzę Wam byście doświadczali życia bez bólu i cierpienia, a tym, którym już się to przytrafiło, by potrafili to znieść. Byście myśląc o najgorszym dniu własnego życiu, przetrwali go, bo to oznacza, iż kolejny dzień może być tylko lepszy.

Niech Gwiazdor przyniesie Wam to, co sobie tylko życzycie*. Jedzcie, odpoczywajcie i radujcie się z bliskimi**.

 

 

 

*Życzenie to nie powinno zdrenować całkowicie kieszeni drugiej połówki.

** Gdyby mimo wszystkich tych życzeń, ktoś czuł się jednak samotny, albo chciał pogadać, niech pisze do mnie na priv. Będę zaglądał tu w Święta.

Komentarze

obserwuj

Jakie piękne życzenia :) Iście literackie :) 

Dziękuję i również życzę Tobie i wszystkim portalowiczom wszystkiego naj. 

Pisanie to latanie we śnie - N.G.

Radości, ciepła i spokoju oraz obecności najukochańszych osób, a pod cudną choinką masy wymarzonych prezentów.

A życzenia rzeczywiście piękne i fantastyczne!

 

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Darconie, piękne życzenia :)

Życzę wszystkim dużo słońca i radości :)

Miłe, życzliwe słowa są bezcenne. Dziękuję, Darconie.

Życzę Tobie i wszystkim samych ciepłych chwil w te świąteczne dni.

Życzenia takie, że, o, buzi dać :P

Dziękuję i życzę Tobie i wszystkim pozostałym, żebyście mieli brzuszki pełne pierożków i słodkich placków, żebyście nie zbledli przez zimę i żebyście znaleźli pod choinką to, co sobie wymarzyliście :) Wesołych świąt :)

U nas to prezenty przynosi Mikołaj, ale tak się ładnie postarałeś z życzeniami Darconie, że chyba specjalnie dla Ciebie w tym roku przyGwiazdorzę :). 

 

Nie będę Wam niczego życzył, bo nie wierzę, że Wasze życie jest zależne od moich zaklęć. Zamiast tego po prostu ciepło o Was wszystkich pomyślę i wyrażę nadzieję, że będziecie dzielnie podążać za głosem marzeń i serca, bo chyba, kurczę, głównie to daje szczęście. Któż miałby raźno maszerować tą drogą, jeśli nie Fantaści?

Bailout – naprawdę pięknie. 

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Darconie, piękne życzenia! Dziękuję za nie, oraz za równie miłe i krzepiace słowa od pozostałych życzących. Kochani, niech nadchodzące dni będą wypełnione magią, A nadchodzący rok obfituje w literackie sukcesy. Wesołych Świąt! :*

 Dziękuję za życzenia.

Życzę wszystkim spokojnych, szczęśliwych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Bogatych w piękne chwile i emocje, ale również bogatych pod choinką i na wigilijnym stole.

Po przeczytaniu spalić monitor.

Dziękuję Darconie smiley

Chciałbym złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt. Wielu fantastycznych prezentów pod choinką. Oraz tego, żeby nadchodzący rok przyniósł Wam wszystko, co najlepsze.

Zapraszam: www.jacek-lukawski.pl

Wielkie dzięki za życzenia! Jako że praca w domu wre, toteż odpowiem "nawzajem" i dorzucę "oraz Szczęśliwego Nowego Roku" ;)

Won't somebody tell me, answer if you can; I want someone to tell me, what is the soul of a man?

Ładnie napisane, Darcon!

Dziękuję i życzę wszystkim dużo spokoju i miłości w te Święta oraz lepszego Nowego Roku.

I żeby powrócił taki boom na fantastykę jak w latach 80’. W końcu pewne mody wracają cyklicznie.

Piękne życzenia! Ja również życzę Wam wszystkiego co najlepsze! Niech ten świąteczny czas będzie wyjątkowy i spędzony w gronie najbliższych. :)

"Myślę, że jak człowiek ma w sobie tyle niesamowitych pomysłów, to musi zostać pisarzem, nie ma rady. Albo do czubków." - Jonathan Carroll

Wszystkiego najlepszego życzę wszystkim fantastom, a portalowiczom – aby muzy Melpomena i Talia obdarzyły ich pod choinką szczególnymi darami :)! 

"Z wiekiem romantyzm wypierany jest przez reumatyzm" - Arnubis

Piękne życzenia, Darconie :) Ja również życzę Wam wszystkiego najlepszego, cudownych chwil w gronie najbliższych, pyszności na stole, wspaniałych prezentów, a oprócz weny życzę Wam także czasu, żeby móc przelewać fantastyczne wizje na papier... To znaczy monitor ;)

O, rzeczywiście, zgrabnie wyszło :)

 

Wesołych Świąt dla legionu fantastów! A primagrodzki Mikołaj już wkrótce do drzwi Waszych zapuka ;)

"Tam, gdzie nie ma echa, nie ma też opisu przestrzeni ani miłości. Jest tylko cisza."

Wesołych i mroźnych!

PS. Jednakże drugie życzenie nie wydaje się być teraz możliwe do spełnienia...

Nowa Fantastyka