- Hydepark: Nowofantastyczne piwo - PŁOCK - Elgacon - 11-12 listopada

Hydepark:

czasopisma

Nowofantastyczne piwo - PŁOCK - Elgacon - 11-12 listopada

Szanowny Redaktorze!

 

Yo!

 

Na samym konwencie raczej mnie nie będzie (no chyba, że połowa portalu się wybiera, to walę jak w dym), ale jeśliby kogoś przywiało do Orlen City w ten wielce niepodległościowy weekend, to jest opcja haratnięcia browarka w moim, skromnym towarzystwie. Sugerowany czas i miejsce – sobota, najwyższe piętro Wieży Ciśnień (pikne widoki, nie za głośna muza), jednak w przypadku preferencji dalszych starówki, a bliższych konwentu – jestem otwarty na propozycje. 

 

Kończę tradycyjnym Tak, Że Tego.

 

B.

Komentarze

obserwuj

Płock niestety daleko, ale podbijam temat, bo pewnie nie tylko ja przeglądam głównie zakładkę z najnowszymi komentarzami. 

 A skoroś z Płocka, to zbijasz pionę z członkami Lao Che? ;)

bo pewnie nie tylko ja przeglądam głównie zakładkę z najnowszymi komentarzami. 

Ja spędzam na niej większość czasu na portalu :)

 

I również stwierdzam, że Płock jest za daleko.

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

@Fun

Tylko z Lao, bo Che nie propsuję.

 

@Beryl

Za Wikipedią: “Płock położony w połowie odległości od stolicy do Miasta Rydzyka Piernika, jest łatwo osiągalny z każdego wierzchołka Trójkąta Bermudzkiego (Łódź – Toruń – Warszawa)”.

No kurde, 100 klików z kawałkiem do każdego z tych znamienitych grodów :P. Wszędzie blisko, a nie żadne daleko.

"Nie wiem skąd tak wielu psychologów wie, co należy, a czego nie należy robić. Takie zalecenia wynikają z konkretnych systemów wartości, nie z wiedzy. Nauka nie udziela odpowiedzi na pytania, co należy, a czego nie należy robić" - dr Tomasz Witkowski

Nowa Fantastyka