- Hydepark: Jak dodać opowiadanie na konkurs?

Hydepark:

strona

Jak dodać opowiadanie na konkurs?

Drodzy Użyszkodnicy!

 

Raz na jakiś czas zdarza się, że ktoś pyta, jak dodać opowiadanie na konkurs ogłoszony na portalu. Znamienita większość tych konkursów wymaga publikacji tekstu na fantastyka.pl z odpowiednim oznaczeniem konkursowym. Poniżej, w pierwszym komentarzu, krótka instrukcja i filmik.

 

Komentarze

obserwuj

1. Sprawdzamy, jaki tag/oznaczenie konkursowe ma dany konkurs

2. Dodajemy tekst, po wpisaniu tytułu, gatunku etc. – z rozwijanej listy wybierany ten tag/oznaczenie.

3. Tekst, po wklejeniu z innego edytora/napisaniu (zdecydowanie polecam napisać go offline, a potem tylko przekleić i ew. poprawić formatowanie) ustawiamy w stan “Gotowy tekst”.

 

Et voila!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– Kcem dodać opko, ale nie na konkurs. Jak?

 

Noł problemo! TAK DODAJ

"Świryb" (Bailout) | "Fisholof." (Cień Burzy) | "Wiesz, jesteś jak brud i zarazki dla malucha... niby syf, ale jak dzieciaka uodparnia... :D" (Emelkali)

O mamboziu, Rybo, TY jesteś genialny. Samo się rusza i pokazuje krok po kroku. 

"Czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników." Hans Ch. Andersen ****************************************** 22.04.2016 r. zostałam babcią i jestem nią już na pełen etat.

Animowany gif, uczyniony darmowym narzędziem LiceCAP. Uzywamy w tyrze do pokazywania ściezki do wywoływania błędów – redukuje niejasne opisy ;-)

 

Dziękuję, Bemik ;-)

"Świryb" (Bailout) | "Fisholof." (Cień Burzy) | "Wiesz, jesteś jak brud i zarazki dla malucha... niby syf, ale jak dzieciaka uodparnia... :D" (Emelkali)

Nowa Fantastyka