- Hydepark: Najlepsza publicystyka MARZEC 2016

Hydepark:

strona

Najlepsza publicystyka MARZEC 2016

Zasady:

 

1. W tym wątku zgłaszamy teksty publicystyczne (czyli wszystkie teksty opublikowane w dziale Publicystyka bądź recenzje opublikowane w dziale Książki), które użytkownicy uznają za warte polecenia.

2. Zgłoszony może zostać każdy tekst opublikowany w okresie od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca.

3. Aby ułatwić wszystkim życie, warto umieścić nie tylko tytuł, ale również link do polecanego tekstu.

4. W każdym miesiącu najlepsze teksty mają szanse zostać uhonorowane wyróżnieniami, których namacalnym dowodem są upominki książkowe.

5. W przypadku jeśli dany użytkownik w jednym miesiącu opublikuje kilka tekstów publicystycznych, może zostać wyróżniony nie za konkretny tekst, tylko za „całokształt twórczości”.

6. Przyznawaniem wyróżnień zajmuje się jury złożone z następujących użytkowników: belhaj, beryl oraz joseheim. Każdy użytkownik portalu ze stażem większym niż trzy miesiące może zgłosić się do czytania tekstów publicystycznych oraz brania udziału w przyznawaniu wyróżnień.

7. Pseudonimy osób wyróżnionych będą publikowane na portalu do 15-dnia kolejnego miesiąca (czyli np. wyróżnienia ze styczeń zostaną podane do publicznej wiadomości do 15-go lutego).

8. Jury zastrzega sobie prawo do nieprzyznawania w danym miesiącu żadnych wyróżnień, jeżeli poziom opublikowanych tekstów zostanie uznany za niewystarczający.

9. Użytkownik, który przez dwa miesiące z rzędu został wyróżniony, w trzecim miesiącu nie jest brany pod uwagę przy przyznawaniu wyróżnień. Może zostać ponownie wyróżniony dopiero w miesiącu kolejnym.

Komentarze

obserwuj

Dział nam trochę zwolnił, ale to nie znaczy, że się zniechęcimy, prawda?

 

Za PsychoFiszem polecam marcową recenzję Zwierzogrodu ;)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

dj nieśmiało przypomni, że co i rusz ktoś, kto napisze coś fajnego to dostaje jakąś fajną książkę :)

I jeszcze ma wybór!

"Przychodzę tu od lat, obserwować cud gwiazdki nad kolejnym opowiadaniem. W tym roku przyprowadziłam dzieci.” – Gość Poniedziałków, 07.10.2066

Marcowe wyróżnienia.

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

Nowa Fantastyka