- Hydepark: Publicystyka - wyróżnienia za styczeń 2016

Hydepark:

czasopisma

Publicystyka - wyróżnienia za styczeń 2016

Panie i Panowie!

 

Żeby nie lać wody i nie przedłużać, z przyjemnością informuję, że za teksty publicystyczne opublikowane w styczniu 2016 roku wyróżnienia otrzymują:

 

Nihilquest, czyli Ian Giedrojć

Sirin, czyli Tomasz Przyłucki

 

Gwoli wyjaśnienia dodaję, że zgodnie z nowym regulaminem Sirin teoretycznie nie powinien zostać wyróżniony trzeci miesiąc z rzędu, ale że regulamin został opublikowany w wątku lutowym, a wyróżnienia są za miesiąc poprzedni, uznaliśmy, że w drodze wyjątku przymkniemy na to oko.

 

Tradycyjnie już proszę wyróżnionych o kontakt z DJ-em Jajko (djjajko@fantastyka.pl), już on będzie wiedział, co z Wami zrobić ;)

 

Poniżej podaję linki do wyróżnionych tekstów:

Nihilquest – Alien: Ślusarz i elektryk

Sirin – Między hakenkreuzem a wschodzącym słońcem – Człowiek z Wysokiego Zamku

 

Dziękuję za uwagę i zachęcam do pisania, publikowania i czytania publicystyki.

Komentarze

obserwuj

Serdecznie gratuluję! :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Ojoj, dziękuję!

Wygląda na to, że ustanowiłem rekord, którego nie pobije nikt, jeśli regulamin się nie zmieni, gdy publicystyka odżyje pełną parą. Pisać nie przestanę, a co.

I ja gratuluję :)

A Sirin zdobył wyróżnienie również za tekst:

Projekt: debiutant

To się Jajek zdziwi, jak znów mu ten Sirin wskaże książkę do dźwigania na pocztę. Ludziki, piszcie publicystykę, to jest doprawdy fajne doświadczenie. I książeczki też ładne do czytania i recenzowania potem są.

Mnie się obydwie recenzje bardzo – tak tylko daję znać, wychylając sie z milczącej masy. A już porównanie ‘wyobraźnia ograniczona jak scenariusz pornola’ uśmiechnęło zdrowo ;-)

"Świryb" (Bailout) | "Fisholof." (Cień Burzy) | "Wiesz, jesteś jak brud i zarazki dla malucha... niby syf, ale jak dzieciaka uodparnia... :D" (Emelkali)

Widzę, że urzekł nas ten sam fragment, Psycho :P

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Nowa Fantastyka