- Hydepark: Żeby "fiction" było "science" - WERDYKT W KONKURSIE!

Hydepark:

konkursy

Żeby "fiction" było "science" - WERDYKT W KONKURSIE!

Moi Drodzy,

 

 

W konkursie Żeby fiction było science jurorami mogliście być Wy wszyscy. To od Waszych ocen zależeć miało, kto wygra i to spośród Was redakcja "NF" miała wybrać tych, którzy najlepiej komentowali w tym konkursie. Po przejrzeniu konkursowych prac, które malkontis zebrał solidnie w jednym wątku, okazało się, że spokojnie daliście radę, wybierając i oceniając prace tak, że werdykt, jaki mam przyjemność ogłosić, nie będzie chyba budzić wielkich kontrowersji. :)

 

Oto wyróżnione i nagrodzone teksty. Przy opowiadaniach pojawią się brązowe piórka, a autorzy otrzymają nagrody książkowe.

 

1. domek, "99942 Apophis". Na ten moment średnia punktów za opowiadanie: 4,5.

2. ex-equo: lakeholmen, "Morderstwo przy rue Isaac" (cz. 1-2) oraz jacek001, "HISTORIA PEWNEJ BŁYSKOTLIWEJ KARIERY – 4,3.

3. ijedijedeos, "Kryształ strunowy E(5) X E(5)", 4,2.

4. endy, "Wielkie Zderzenie", 4,0.

UWAGA: Jeśli chodzi o punkty, są to dane na dziś, 25.07. 2010, na godzinę 12.30.

 

Obok konkursu na opowiadanie SF toczył się Konkurs na najlepszy komentarz. Wiele było komentarzy ciekawych, ale nie umiałbym wybrać tego najlepszego, dlatego postanowiłem nagrodzić komentatorów najaktywniejszych w tym konkursie.

Oto oni: Volthar i malkontis. Otrzymają oni również nagrody książkowe (imię, nazwisko, adres, na jaki wysłać książkę, proszę to wszystko przesłać na mojego mejla – jest w stopce "NF").

 

Wszystkim, których ten konkurs zainteresował i tym, którzy żywo w nim uczestniczyli serdecznie dziękuję w imieniu "Nowej Fantastyki" i własnym. :)

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

obserwuj

Gratulacje dla zwycięzców, tym bardziej że nie każdy potrafi napisać cokolwiek z "twardej" fantastyki. Ja np. bym się tego raczej nie podjął...

Zaufaj Allahowi, ale przywiąż swojego wielbłąda.

To prawda. Był ten konkurs bodaj najtrudnijeszym z tych "na opowiadanie", jakie do tej pory tutaj oglądaliśmy. Tym bardziej cieszy, że autorzy i komentatorzy dali radę. :)

To się nazywa fair play :P
domek ma 2 oceny
ijedijedeos 5 ocen

Weźcie pod uwagę, że użytkownicy mogą oceniać samego siebie i ktoś może sypać jedynkami :D

Gratuluje zwycięzcą :)

Bardzo się cieszę z przyznanego wyróżnienia, tym bardziej, że jestem początkującym użytkownikiem portalu i nie mam tu opublikowanych wielu opowiadań. Tym, którzy poświęcili swój czas i uwagę, by przeczytać i ocenić moje teksty – serdecznie dziękuję. Takie wyróżnienie, to dla mnie spore zobowiązanie: będę dbał o to, aby  kolejne opowiadania trzymały wysoki poziom. Pozdrawiam serdecznie redakcję i użytkowników.

...always look on the bright side of life ; )

Właśnie ktoś wczoraj się z tymi jedynkami rozkręcił, ale cieszę się, że pomimo tego załapałem się na wyróżnienie.

Jedynkowca tutaj łatwo wyeliminować, bo o ile pamiętam większość oceniających opowiadania uzasadniało oceny w komentarzach.

Gratsy dla wszystkich wyróżnionych, zwłaszcza, że konkurs w sumie niełatwy, a najlepsze opowiadania to właściwie już do publikacji się nadają ;)

Gratuluję wszystkim zwycięzcom i mam nadzieję, że science będzie się na stronie rozwijać :)

Gratulacje :)

Również gratuluję :) Sam chciałem coś na ten konkurs skrobnąć ciekawego, ale w końcu się nie podjąłem - z lenistwa, tak to nazwijmy.
I dzięki za nagrodę za komentarz, tego bym się nie spodziewał ;)

Gratuluję :)

Volthar i malkontis, wysłałem do Was mejle z prośba o dane i adres. Im szybciej odpiszecie, tym szybciej nagroda pójdzie. :)
Pozdrawiam wszystkich. 

gratki, choć jestem zaskoczony nie tyle opkami, tylko sposobem punktowania, ale rozumiem sezon ogórkowy, redakcja na urlopach.

moFFiss, ale co ma redakcja do punktowania? Przecież to użytkownicy oceniali i to było od początku w regulaminie tego konkursu, że to Wy tu jesteście jurorami. Zatem jeśli masz wrażenie, że punktacja jest słaba, bo "sezon ogórkowy" zaistniał, to raczej pomyśl, że koledzy i koleżanki z portalu są na urlopach (co pewnie i prawda), a nie redakcja. Redakcji nic do tego. Redakcja tylko ogłosiła Wasze wyniki. :)
Pozdrówka.  

Nagrody pomknęły kurierem do wszystkich, prócz malkontisa, na którego dane czekam. :)

on pewie chce pozostac incoguto, hyhy

Eee, pewnie na moment tylko od netu odszedł. ;)))

Dziękuję za opowiadania Mieville'a. Już czekam na weekend :)

Ja również dziękuję. Książka dotarła w ekspresowym tempie :)

...always look on the bright side of life ; )

Do mnie także paczka dotarła, dzięki :)

Nowa Fantastyka