- Hydepark: Publicystyka - wyróżnienia za listopad 2015

Hydepark:

strona

Publicystyka - wyróżnienia za listopad 2015

Panie i Panowie!

 

W listopadzie rozpoczęliśmy inicjatywę zmierzającą do ożywienia działu publicystyki na naszym pięknym portalu. Odzew okazał się spory, Wasza aktywność zaowocowała siedmioma recenzjami książek i dziewięcioma artykułami innego rodzaju. Chwała Wam za to!

 

Nie chcemy być gołosłowni, w związku z czym z przyjemnością informuję, że troje z nas, którzy zdecydowali się podjąć rękawicę i zaopiekować raczkującym działem – belhaj, beryl i ja – wyłoniło użytkowników, których teksty szczególnie przypadły nam do gustu. A szczęśliwymi wyróżnionymi są:

 

Ceterari i Sirin.

 

Serdecznie dziękujemy za inicjatywę i zachęcamy wszystkich użytkowników do aktywności. Czytajcie, oglądajcie i piszcie. Co miesiąc – podobnie jak w przypadku działu opowiadań – na osoby wyróżnione czekają książki-niespodzianki fundowane przez niezastąpionego DJ-a Jajko ; )

Cet, Sirinie – zgłoście się, proszę, do DJ-a (djjajko@fantastyka.pl), a Wasz trud zostanie wynagrodzony ; )

 

Poniżej podaję linki do tekstów wyróżnionych użytkowników:

Ceterari – Miasto ruin

Ceterari – Od fanów dla fanów

Sirin – Baśń taka, jakie powinny być baśnie, czyli czemu krew, ohydztwa i nagie piersi pasują do konwencji

Sirin – Czytając Weira, oglądając Scotta – zderzenie wyobrażeń z filmową interpretacją

 

Jeszcze raz dziękuję za wkład we współtworzenie portalu i zachęcam do aktywności w kolejnych miesiącach. Wątek grudniowy już jest otwarty ; )

Komentarze

obserwuj

Gratuluję i również zachęcam wszystkich do aktywności w publicystyce :)

Administrator portalu Nowej Fantastyki. Masz jakieś pytania, uwagi, a może coś nie działa tak, jak powinno? Napisz do mnie! :)

Podpisuję się pod komentarzem beryla :)

Nie spodziewałem się i dziękuję  :) Dobrze, że nie jesteście gołosłowni (mimo wzmożonej aktywności  w dziale jeszcze fajerwerków nie ma).

Częściej zaglądam do publicystyki i powiem, że warto. Będę publikował również coś więcej niż recenzje, ale wpierw skończę czytać artykuły i felietony innych użytkowników.

Tak trzymać! :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

Brawo!

Pisanie to latanie we śnie - N.G.

Ja też bardzo dziękuję – choć z opóźnieniem ;).

Zapraszam na stronę autorską: www.facebook.com/LadyWrites - Anna Szumacher

Gratulacje!

”Kto się myli w windzie, myli się na wielu poziomach (SPCh)

Nooo! Publicystyczną noga ruszyła:-) Gratulacje!

"Świryb" (Bailout) | "Fisholof." (Cień Burzy) | "Wiesz, jesteś jak brud i zarazki dla malucha... niby syf, ale jak dzieciaka uodparnia... :D" (Emelkali)

Pozwolę sobie dodać iż usłyszałam plotkę, że wyróżnieni – dzięki nieskończonej dobroci i łasce DJ-a – mogli wybrać sobie w ramach nagrody dowolną książkę z księgarni Prószyńskiego ; ) Zatem nie nagroda-niespodzianka, a nagroda do wyboru ;) Czyż nie warto popełnić jakiś tekst publicystyczny z tej okazji?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie." - H. Jackson Brown Jr

A może, dla większej zachęty, zrobić od początku zbliżającego się roku odpowiedniki piórek? Np. brązowe jajka? Takie jajko wiązałoby się powiedzmy z linkiem do wyróżnionego tekstu na głównej stronie i na FB.

Plotki – potwierdzam ;)

Nowa Fantastyka